adcov.com

Jak przetrwać Stress Test chemiczny

Dziś lekarze czasami użyć stress test chemiczny jako substytut testu na bieżni. Ta procedura chemiczna jest najczęściej używany przez osoby, które nie mogą chodzić na bieżni. Jak każda procedura medyczna, stress test chemiczny ma swoje wady, z których niektóre są poważne. Poniższe kroki pokazują, jak przetrwać procedurę.

Instrukcje

1 Powiadom pod uwagę to, co pociąga za sobą badania. Jeśli to możliwe, zwrócić się do lekarza lub technika, który będzie wykonać badanie wyjaśni procedurę do ciebie w szczegółach. Nie wiedząc, co ma się wydarzyć, aby można doprowadzić do paniki, gdy rozpoczyna się procedura.

2 Pobierz spokojny sen w dzień przed testem. Procedura jest dość męczące i trochę siły, że nie może mieć, jeśli nie są przygotowane.

3, nie jeść i nie pić po północy w noc przed testem. Substancje chemiczne stosowane w trakcie postępowania będzie prawdopodobnie dokonać niestrawność i może powodować wymiotów, jeśli nie jest niestrawione jedzenie zaangażowany.

4 należy zapoznać się z osoby, która zamierza przeprowadzić test. Jeśli to możliwe, spotkać się z jej z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że czujesz się komfortowo oddanie swojego życia w swoje ręce.

5 Przed rozpoczęciem badania, należy poinformować lekarza lub technika wszelkich istniejących schorzeń, w szczególności tych, które odnoszą się do płuc (jak astma). Test agresję chemiczną można umieścić nadmiernych naprężeń w różnych narządach organizmu, tak technik lub lekarz potrzebuje żadnego przeciwdziałaniem środki przygotowany i gotowy powinny być potrzebne podczas badania.

6 Nie bój się zapytać, jak wiele pytań, jak trzeba, aby być wygodne z tym, co ma się wydarzyć. Jeżeli lekarz lub technik odmówić odpowiedzi na pytania, to możesz przełożyć z kimś, kto będzie.

7 Pomoc lekarza lub technika decyduje o najlepsze miejsce, aby umieścić IV, które będą potrzebne w trakcie testu. Jeśli wiesz, niektóre żyły, które nie trzymają się w ramach IV lub, jeśli są świadomi tych, które zazwyczaj pracują, dzielą się tymi informacjami z twojego testu dawcą.

8 Relax jak to możliwe, podczas gdy test trwa. Jeśli możesz, medytować i przygotować się do zachowania spokoju i świadomym całej procedury.

9 W przypadku uspokajające jako chemikalia są wstrzykiwane do IV. Będzie doświadczenie gorąca lub ciepła, jak działa jego sposób materiał w twoich żyłach. Proces będzie mniej stresujące, jeśli możesz być spokojny i zrelaksowany.

10 Pozostań zrelaksowany jak żyły zmuszeni są otwarte przez chemikalia i krew pulsuje w żyłach. Twoja głowa może boleć poważnie, ale to prawdopodobnie przestanie raz chemicznego pracował jego drogę przez krwiobieg. Twój żołądek może poczuć się jak trzeba rzucać. Jednak w prawie każdym przypadku, uczucie minie w ciągu kilku sekund. Całe ciało będzie gorąco, a może pocisz. Jednak po raz kolejny, te uczucia przechodzą po zakończeniu testu.

11 Podnieś nogi do żołądka i przenieść je w górę iw dół w trakcie postępowania. Z jakiegoś powodu, to wydaje się, aby pomóc złagodzić różne objawy procedura jest.

12 Natychmiast zgłosić coś niezwykłego z tego, co powiedziano, by wystąpić w trakcie postępowania do technika lub lekarza. Zwrócić szczególną uwagę na wszelkie problemy w oddychaniu.

13 Popyt kres badania, jeśli objawy się nie do zniesienia. Jednak należy pamiętać, że spowoduje to prawdopodobnie spowodować konieczności powtórzyć test, czyli standardowy test warunków skrajnych bieżnia ponownie w przyszłości.

Wskazówki

  • Nie wahaj się jakieś problemy zdrowotne z lekarzem, gdyż może to umieścić swoje życie na niebezpieczeństwo.
  • Nie panikuj, bo to będzie objawy testy wydają jeszcze gorzej.