adcov.com

Jak przetrwać Chirurgia żylaków

Żylaki występują, gdy przepływ krwi między kończyn i serca zostaje zablokowane. Ta przerwa może spowodować obrzęk i archiwizacji, przebarwienia. Operacja jest czasami konieczne, aby rozwiązać problem.

Instrukcje

1 Utrata kolagenu jest, dlaczego starsi ludzie się żylaki. Brak kolagenu ogranicza elastyczności skóry i żył. Kiedy żyły starszej osoby zostaną zablokowane, są bardziej narażeni na utratę ich kształt, odcinek i rozprzestrzeniania niż gdyby w młodszym, bardziej elastycznego.

2 Usuwanie żylaki, nie uważa się za błąd. Chirurgiczne usunięcie dla celów kosmetycznych. Czasami jednak, gromadzenie się krwi w jednym obszarze może spowodować inne problemy peryferyjnych. Krew wsiąka miejscach to ISNA € ™ t przeznaczony jest, co chirurgiczne usunięcie konieczność. Jeśli zablokowane i opuchnięte vein się zbyt blisko powierzchni skóry, może stać się zbyt wrażliwa na otarcia. Istnieją pewne spekulacje, że obecność żylaków sprawia, raka skóry i problemy z krzepnięciem krwi większe prawdopodobieństwo.

3 Po zabiegu jest zazwyczaj obsługiwane w warunkach ambulatoryjnych. Po znieczulenie słabnie, nie może być lekkie pieczenie, gdzie nacięcie, trochę krwawienie i ból. Pozostawienie bandaże na zaleca przez pierwsze kilka dni. Regularna kąpiel może być wznowione w dwa dni po zabiegu. Nacięcia muszą być utrzymywane w czystości i patrzył w kierunku objawów infekcji. Wszelkie zmiany w kolorze skóry należy zgłosić się do lekarza.

4 Wspieranie nogi z wyjątkowo gęste elastyczne są wykorzystywane do wspierania skórę, gdy jest uzdrowienie i pomóc rzeczy bliska tak mocno, jak to możliwe. Po kilku tygodniach, pończochy mogą spaść i nie przyniesie żadnych innych pozytywnych efektów, nadal je nosić. Jak w przypadku każdego cięcia, uzdrowienia i widocznych znaków stać się mniej nasilone po zagojeniu cięcia. Siniaki są normalne po zabiegu i może trwać nawet do miesiąca. Achy lub ból nóg może trwać przez kilka tygodni, po operacji.

5 Ćwiczenia po operacji i delikatne rozciąganie jest zalecane; ważne jest, aby utrzymać krwi krążącej. Uniknąć siedzenia przez długi okres czasu, ponieważ może przyczynić się do powstawania skrzepów krwi lub skrzepu. Podczas ćwiczeń w okresie zdrowienia może stworzyć tępy ból, korzyści znacznie przewyższają dyskomfort.

6 Usuwanie żylaków powinny poprawić przepływ krwi do i od serca. Zazwyczaj nie ma żadnych komplikacji, chociaż czasami zapalenie żył (obrzęk, który prowadzi do zakrzepów) może niekiedy spowodować. Konsultacji z lekarzem specjalistą jest rekomendowana.