adcov.com

Jak przetrwać Chirurgia raka jelita grubego

Zgodnie z Mayo Clinic, rak jelita grubego jest rak, który pochodzi z jelita grubego lub odbytnicy, rozszerza się na cały organizm i prowadzi do śmierci, jeśli nie powstrzymamy. Jedną z głównych metod leczenia czynienia z rakiem jelita grubego jest wykonanie z kolektomii, który jest chirurgiczne usunięcie chorej części jelita, a następnie ponowne zamocowanie pozostałych segmentów. Prawidłowe przygotowanie może zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia zabiegu.

Instrukcje

1 umówić z nadzoru lekarza kilka tygodni przed operacją mieć wykonywane rutynowe fizyczne, aby zobaczyć, jak dobrze płuc, układu krążenia i systemy będą w stanie poradzić sobie z chirurgii zbliżającym się. Dodatkowo, należy być przygotowanym do przedstawienia swojego lekarza z listy leków aktualnie przyjmujących (czy rutynowo lub na pół-regularnie). On zapewni Państwu listę dostosowania do wykonania, w tym leki przerwać przed operacją.

2 Wyrusz na czas diety odchudzającej w tygodniach poprzedzających operację, jeśli jesteś w niezdrowej wagi w momencie fizycznego. Utrata masy ciała może dodatkowo pomóc w łagodzeniu stresu na swoich organów wewnętrznych, co w nich jest lepiej przygotowana do radzenia sobie ze stresem zabiegu. Unikaj żywności przetworzonej, słodkich rzeczy i inne "śmieci" żywności w tym czasie trzymanie się diety składającej się z niczym więcej niż owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste i chude mięso do spadku masy ciała przed wielki dzień.

3 Przełącz na jasnym diecie płynnej dni przed zabiegiem, wstrzymujących się całkowicie z jedzenia i picia począwszy od północy planowanego dnia. Podczas gdy na jasnym diecie płynnej mogą spożywać tylko elementy płynne, które można zobaczyć poprzez, na przykład bulionu, wody, napoje dla sportowców, galarety i popsicles. Pomoże to, aby oczyścić jelita odpadów, zapewnienie zespołu chirurgicznego jaśniejszy obraz obszaru docelowego.