adcov.com

Jak przetrwać Bad News While Depresji

Złą wiadomością jest to trudne dla każdego do podjęcia, nie mówiąc już o kogoś, kto jest już w depresji. Jeśli jesteś klinicznie depresji lub po prostu czuje się niebieski, złe wiadomości mogą zaostrzyć objawy lub prowadzić do wielu innych problemów zdrowotnych. Być aktywne w kontaktach z złych wiadomości i potwierdzić swoje uczucia, tak aby można było podjąć kroki w celu poprawy swojego samopoczucia.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z wyszkolonego zdrowia psychicznego temat złych wiadomości i wyjaśnić, jak to się pogarsza swoje uczucia depresji. Zdrowia psychicznego zawodowe daje wskazówki i techniki radzenia sobie ze złymi wiadomościami i może również techniki relaksacyjne. To ważne, aby wyjaśnić do terapeuty, jeśli czujesz się tak, jakby nie można poradzić sobie z złych wieści lub poczucia beznadziei.

2 Wyjaśnij kogoś w sieci społecznej, jak się czujesz. Porozmawiaj z znajomego lub członka rodziny i jasno, w jaki sposób zostały uczucie. Wyjaśnij, że nie wiesz, jak przetrwać złe wieści. Nawet jeśli człowiek nie może powiedzieć, co zrobić, to czasem pomaga, aby wszystko w otwarty, tak że nie są internalizacji wszystkich swoich uczuć.

3 Napisz w dzienniku lub czasopiśmie o tym, jak zostałeś uczucie. Można nawet napisać list do siebie, wyjaśniając, jak straszne zostałeś uczucie i jak nie wiesz jak przetrwać dodatkowe złe wieści. Użyj pisanie do listy pozytywne cele, które zamierzasz wykonać, aby podnieść jakość swojego życia.

4 rozpoczęciem programu ćwiczeń. Oprócz poprawy stanu zdrowia, ćwiczenia uwalnia endorfiny w organizmie, które mogą przyczynić się do poprawy nastroju. Ćwiczenie podnosi także temperaturę ciała, które pomogą Ci czuć się bardziej spokojny. Może także pomóc zabrać swoje myśli od depresji.

5 Wolontariat w lokalnej organizacji charytatywnej lub udziału w imprezach. Utrzymywanie umysłu aktywny zatrzyma cię z mieszkania na problemy osobiste i można czuć się lepiej o siebie.

Wskazówki:

  • Część specjalistów od zdrowia psychicznego zaproponuje leki. Zanim zastosuje się żadnych leków, jednak zrobić własne badania, aby określić, czy lek jest dla Ciebie. Również pytanie do terapeuty, a następnie podjąć świadomą decyzję z radą twój wyszkolonymi.
  • Jeśli depresja pogarsza lub czujesz samobójcze, zadzwonić pod numer 911 natychmiast o pomoc.