adcov.com

Jak przestałem Gout naturalnie

Jak przestałem Gout naturalnie


Dna moczanowa jest formą zapalenia stawów ból, który może być zastąpiony przez odpowiednią dietę, ćwiczenia i edukacja. Uczenia się, co powoduje, dna moczanowa i jak uniknąć pozwoli cierpiących dna lepiej zarządzać ten stan naturalny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak naturalnie powstrzymać dna.

Instrukcje

1 Dowiedz się przyczyny podagrę i jak go uniknąć. Pomoże to naturalnie zatrzymać dna z coraz poważny problem. Czy jakieś badania na własną rękę, aby nauczyć się podstaw podagrę i co może być przyczyną tego. Po dowiedzieć się więcej o warunkach, porozmawiać z lekarzem. Mając podstawową wiedzę na podagrę będzie sesja lekarz bardziej wydajne.

2 Uzupełnij drzewo genealogiczne. To nie znaczy rozpocząć się wraz z założeniem rodziny i robi szeroko zakrojone poszukiwania genealogiczne. Oznacza to po prostu spisać listę krewnych i podkreślają, którzy mają dna. Zacznij od mężczyzn w rodzinie, ponieważ mężczyźni stanowią 95 procent osób cierpiących dna, a następnie spójrz na wiek i odległości względem. Powinieneś być bardziej zainteresowane, jeśli ojciec lub brat ma kondycję, niż jeśli brat twój prababcia może mieć atak lub dwa po nocy z chłopakami i trochę piwa.

3 Monitorowanie stanu zdrowia u pacjentów z dną w historii rodziny. Chociaż nie każdy z wywiadem rodzinnym dny będzie miała stan może być skłonność powinny być monitorowane. Czasami członkowie rodziny będą wszystkie mają dna, z wyjątkiem jednej lub dwóch mężczyzn. Podziel się tą informacją z lekarzem, który będzie w stanie lepiej ocenić ryzyko dny moczanowej i zdarzeń na podstawie historii rodziny.

Dostosowanie nowej diecie rutynowej

4 Dowiedz się, które produkty są najwyższe w puryny i ocenić, jak często jeść je. Niektóre pokarmy bogate w puryny należy unikać cierpi dna. Szukać zastępstw dla swoich ulubionych potraw. Grzyby są bogate w puryny, ale zielone warzywa liściaste są niskie w puryny.

5 Wymienić wszystkie napoje alkoholowe, zwłaszcza piwo, wino i wysokiej cukru napoje mieszane z wodą. Inne jasne niskokaloryczne, o niskiej napoje kofeina są dobre wymiany na alkohol. Mleko o niskiej zawartości tłuszczu mlecznego i wodę usuwać kwas moczowy, obniżenie poziomów wykrywanych w strumieniu krwi. Po ataku dny jest pierwszy poczuł, sięgając po butelkę wody jest najlepszym sposobem, aby naturalnie usunięcia kwasu moczowego z organizmu. Ponieważ alkohol hamuje naturalne usuwanie kwasu moczowego z organizmu, cierpi cały dna powinny unikać alkoholu, zwłaszcza w związku z zaostrzeniem się od dna.

Wskazówki

  • Rozpocząć leczenie jak najszybciej, gdy wybuchają dny jest odczuwalne.
  • Zatrzymać spożycie alkoholu, jak tylko objawy dny moczanowej są odczuwalne. Zwiększyć spożycie wody i kwas moczowy opuści swoje ciało w naturalny sposób.
  • Pamiętaj, podczas gdy środki do domu są przydatne do czasów, gdy medycznego jest nieosiągalny, nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem.