adcov.com

Jak przestać jeść So Much

Jak przestać jeść So Much


Jednym z powodów, dla wielu z nas nie może schudnąć, to dlatego, że nadmierne spożywanie jedzenia. Jest wiele rzeczy, które mogą powodować ten, a także pewne sposoby jej zwalczania. Czytaj więcej.

Instrukcje

1 Przede wszystkim, jeśli myślisz, że jesteś głodny, a nie tylko jedli, dać mu kilka minut. Niech twoje jedzenie strawić. Odczekać co najmniej 20 minut po posiłku lub przekąsce przed rozważa coś innego.

2 W międzyczasie wypić coś. Czasami pragnienie nasze ciała błędnie interpretują sygnały głodu. Najeść się płynów. To może od razu rozwiązać problem.

3 Jeśli jest snem, snem. Zmęczenie może być błędnie jak głód przez organizm.

4 Podaj swoje kubki smakowe nieoczekiwane. Gdy twoje ciało mówi, że jest głodny, a ty wiesz, że jesteś pełny, zjeść coś pikantnego. Spowoduje to zmianę wiadomość do mózgu i ograniczyć potrzebę słodyczy. Pikantne żywności także zwiększyć metabolizm lekko, co jest zawsze dobra rzecz.

5 Czy jakieś ćwiczenia. Weź swój umysł z głodu. Będzie to również uwolnić endorfiny, które sygnalizują ciału być zadowoleni. Można go naśladować jedzenia.

6 Chew gumę lub cukierki o niskiej kaloryczności. Pozwoli to zachować usta zajęty.

7 Napij się kawy, herbaty lub innych napojów z kofeiną nie ma kalorii. To trwa krawędź off, i sygnalizuje swoje kubki smakowe to jest czas, aby przestać jeść.

8 Wyjdź z przed telewizorem. To jest, gdy większość z nas przejadać.

9 Pobierz aktywne. Im bardziej jesteś aktywny, tym mniej czasu trzeba jeść.