adcov.com

Jak przestać być uzależniony od cukru

Jak przestać być uzależniony od cukru


Cukier jest substancją wciągająca i jeśli kiedykolwiek jadłem więcej niż udział ciasteczka lub cukierki prawdopodobnie zgodzą. Dużo jedzenia ludzie spożywają jest pełne cukru. Jest to szczególnie prawdziwe w Ameryce ludzie zużywają średnio o 20 do 30 łyżeczek cukru dziennie. Ponad spożycie cukru może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, takich jak otyłość, cukrzyca i choroba serca, jak również lęk i depresja. W związku z powyższym, jeśli obecnie walka z ponad spożycie cukru ważne jest, aby podjąć kroki w celu przezwyciężenia nałogu, aby zachować zdrowie.

Instrukcje

1 Usunąć zrealizowane i paczkowanych żywności z diety. Usuń te produkty ze swojego domu i biura, jeśli to możliwe. Wymień wyeliminować żywności z naturalnych produktów spożywczych, w tym owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych.

2 Czytaj etykiety składnika przed zakupem lub spożywania pokarmów. Unikaj żywności, które zawierają biały lub brązowy cukier, syrop kukurydziany lub syrop klonowy.

3. Unikaj dzieje dłuższym okresie bez jedzenia. Jedz małe posiłki w ciągu dnia, aby uniknąć głodu i obejmują całe węglowodanów ziarna, chudego białka i zdrowych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek do każdego posiłku.

4 Włączenie zdrowe przekąski takie jak owoce, warzywa i orzechy w diecie dla tych przypadkach, gdy nie możesz lub nie chcesz zjeść pełny posiłek. Jedz naturalnie słodkie pokarmy, takie jak świeże owoce, gdy znajdziesz się pragnienie cukru.

5 Nie spiesz się podczas jedzenia, tak, że będziesz czuć się zadowoleni po jego zakończeniu. Żuć powoli i delektować się każdym kęsem. Unikaj jedzenia podczas wykonywania innych czynności, takich jak oglądanie telewizji lub pracy.

6 Znajdź sposoby zarządzania, jeśli znajdziesz się pragnienie cukru, gdy podkreślał, niespokojny lub znudzony. Wykonaj relaksujące działań, takich jak medytacja, słuchanie kojącej muzyki lub biorąc gorącą kąpiel. Zadzwoń do znajomego lub członka rodziny lub wybrać się na spacer do walki nuda związane pragnienia cukru.

7. Naucz się rozróżniać głód cukru z głodu. Zrozum, że pragnienia zwykle pojawiają się nagle, podczas gdy głód stopniowo powstaje. Zjeść zdrowy posiłek lub przekąskę, jeśli występują głód. Jednak, jeśli masz ochotę dowiedzieć się przyczyny (takie jak nuda czy stres) i podjąć kroki w celu naprawienia go bez uciekania się do jedzenia.

Wskazówki:

  • American Heart Association zaleca ludzie zużywają nie więcej niż dziewięciu łyżeczek cukru dziennie, a kobiety zużywają nie więcej niż sześć.
  • Przezwyciężeniu nałogu cukru nie jest to łatwe zadanie i okolicznościowe zrazy wystąpią szczególnie na początku. Jednak nie pozwalają wygasa wykoleić swoje postępy lub zobowiązanie. Zamiast ponownie popełnić się do zerwania z nałogiem.