adcov.com

Jak przerobić silnik wysokoprężny Volkswagen Beetle Run na zużyty olej roślinny

Jak przerobić silnik wysokoprężny Volkswagen Beetle Run na zużyty olej roślinny

Za pomocą warzywko oleju do paliwa jest przyjaznych środowisku i niedrogie podejście do jazdy. Volkswagen chrząszczy z silnikiem Diesla paliwa mają przewagę podczas próby konwersji do zużytego oleju roślinnego jako alternatywa dla paliw, ponieważ tylko silniki Diesla mogą być wykorzystywane do tego celu. Warzywko używane ropy naftowej jako źródła paliwa jest doskonałą alternatywą w cieplejszym klimacie. W klimacie, które osiągają temperatury poniżej-3.89 stopni Celsjusza może nie byłoby tak wygodne, bo olej roślinny żel i może zablokować silnik. Jest to możliwe, że silnik przełączać się z oleju napędowego do warzywko oleju tak, aby temu zapobiec.

Instrukcje

• Sprawdzić silnik Diesla na uszczelki gumowe. Starsze modele silników Diesla zostały wykonane z tych i będzie uszkodzona z wykorzystania oleju roślinnego jako paliwa. Nowsze silniki Diesla nie mają tego problemu.

• Zakup zestawu konwersji paliwa oleju roślinnego z wiarygodnego źródła i chyba że masz mechaniczne doświadczenia z silnikami, uniknąć at-home intalacyjne.

• Komisja mechanik do wykonywania instalacji zestawu konwersji warzywko olej paliwa. Zestaw będzie umieszczony w bagażniku samochodu i będzie podłączony do grzejnika. O konwersji zestawu podłączony do grzejnika sprawia, że warzywko olej ciepła się i stać się bardziej płynne, zanim wejdzie silnik jako paliwa. Pewien trzasnąć batem ów wola umożliwiać ty wobec ręcznie wybrać, czy chcesz Diesla lub warzywko paliwa zostanie zainstalowany na swojego chrząszcza deski rozdzielczej, a także wskaźnik paliwa, który dokona pomiaru poziomu paliwa oleju roślinnego.

• Wizyta w lokalnej restauracji, aby znaleźć dobre źródło dla oleju używane warzywko. Restauracje orientalne najczęściej mają najczystszych olejów odpadowych i są zwykle zadowolony posunięcie to bez konieczności płacenia opłaty za wymagane rządu. Najczystsze oleje odpadowe powinny być bursztynowy kolor co ułatwia filtrowanie przy użyciu jako paliwa.

• Napełnić zbiornik oleju warzywko z olejów odpadowych, przepuszczanie go przez grubości 0.5 mikrona worek, który spowoduje usunięcie resztek jedzenia, które mogą zatkać silnika Twojego samochodu.

• Włączyć silnik i Rozgrzać olej roślinny przy użyciu oleju napędowego dla pierwszych pięciu minut. Poczekaj kilka minut, jeśli pogoda jest poniżej 4.44 stopni Celsjusza. Po wymagany czas można włączyć przełącznik opcja paliwa do paliwa warzywko. Gdy jesteś gotowy, aby wyłączyć samochód, upewnij się, że można przełączyć z powrotem do oleju napędowego pięć minut przed wyłączeniu silnika. Wypchnij wszystkie warzywko olej, zapobieganie wszelkich żelujący oleju wewnątrz silnika, jak ostygnie. Jest to szczególnie potrzebne jeśli przewidujesz spadek temperatury, lub jeśli nie używasz samochodu przez dłuższy okres czasu.