adcov.com

Jak przenieść zdjęcia do karty SD z aparatu Kodak

Jak przenieść zdjęcia do karty SD z aparatu Kodak

Odkąd pojawieniem się cyfrowy aparat fotograficzny, zapisywanie i udostępnianie zdjęć nigdy nie było prostsze. Mimo, że zdjęcia są najczęściej przekazywane z kamery na komputer, można zrobić transfery z komputera powrotem do aparatu Kodak SD (lub Secure Digital) pamięć karta także. Istnieje wiele powodów dlaczego przesyłania zdjęć na karcie pamięci jest korzystne. Należą do nich chcą przenieść zdjęcia do innego komputera lub rozwijanie obrazów w centrum zdjęcia.

Instrukcje

• Wyjąć kartę pamięci. Aparat Kodak i szukać gniazda karty pamięci. Otworzyć gniazda i lekko nacisnąć na kartę do wysunięcia. Skonsultować się w aparacie instrukcja obsługi, jeśli nie można go zlokalizować.

• Włożyć kartę do czytnika kart pamięci. To może być na komputerze lub za pomocą zewnętrznego urządzenia. Spójrz na brzegach komputera. Gniazda będą wymienione jako "MS Pro SD." Nabyć zewnętrzny czytnik, jeśli twój komputer nie ma. Włóż kartę do gniazda i podłączyć go do portu USB komputera.

• Zlokalizować pliki graficzne. Przejdź do folderu, w którym zapisywane są pliki. Zdjęcia są często zapisywane w folderze "Moje obrazy", chyba że wybrano gdzie indziej je zapisać.

• Wybierz zdjęcia. Kliknij każdy zdjęcie, naciskając klawisz "Ctrl" Wybierz pliki, które chcesz przenieść. Kliknij prawym przyciskiem myszy na podświetlonych plików i wybierz "Kopiuj".

• Przesyłanie zdjęć. Przejdź do "Mój komputer" i Otwórz czytnik kart pamięci. Otwórz folder DCIM (obrazu cyfrowego aparatu fotograficznego) lub sub-folder na karcie pamięci. Kliknij prawym przyciskiem myszy folder i wybierz opcję "Wklej".

• Wyjąć kartę pamięci z końcem procesu transferu. Włożyć z powrotem do aparatu Kodak lub posiadacz karty pamięci.