adcov.com

Jak przełamać błędne koło Dieta

Jak przełamać błędne koło Dieta


Wszelkie Dieter seryjny będzie świadczyć, że to jest bardzo trudne do przerwania cyklu diety. Pomimo pomocnych artykułów i ekspertów dając wskazówki na temat zdrowego trybu życia, dla większości z nas trudno jest jeść prawo i regularnie ćwiczyć. Wydaje się, że co drugi komercyjny TV kusi nas z niektórych smaczne smażone, bogatych w cukier, sól, nasycone żywności, który oferuje natychmiastową gratyfikację, ale trochę w zakresie żywienia. Wzmocnienie negatywne mogą pomóc uzyskać hart ducha zdrowej zmiany stylu życia.

Instrukcje

1 Zbierz wszystkie straszny obraz siebie w masie gardzisz. Większość ludzi z nadwagą mają dużo tych. Pobierz pokładzie plakat i zrobić kolaż zdjęć z siebie i innych osób z nadwagą i otyłością. Tworzenie wizualnych przypomnieniem swoje potrzeby, aby schudnąć i utrzymać ją. Powiesić kolaż w kuchni czy sypialni, gdzie można go zobaczyć i często przypominać o tym, jak bardzo nienawidzisz niezdrowe cię i chcesz zmienić.

2 Pobierz duże lustro i powiesić go w szafie lub na na drzwi sypialni. Każdego dnia, przez co najmniej pięć minut, całkowicie rozebrać i stanąć przed lustrem. Spójrz na siebie, z przodu iz tyłu, z boku na bok. Patrząc na siebie, wielokrotnie stwierdzają swoje cele odchudzania i zdrowego odżywiania. Jeśli pokusić się jeść tuczące, słone lub ładowane z cukru, spożywać go podczas naga i przed lustrem.

3 Zdjęcie spiżarni z tylko zdrowej żywności. Zawierają mieszankę owoców i warzyw. Zobowiązać się do gotowania jeden nowy nowy zdrowy przepis codziennie przy użyciu nowych, zdrowych składników, takich jak tofu lub kapusta. Pobierz rodzina zaangażowana. Nie gotować oddzielny posiłek dla nich. Jeśli nowy przepis dostaje mniej niż entuzjastyczne recenzje, pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, aby wypróbować inny przepis.

4 Oddaj każdy strój małe wielkości, że już nie może nosić, ale nadal trzymać w nadziei kiedyś dopasowanie do niego. Te małe ubrania wiszące w szafie są przypomnieniem dawnych niepowodzeń. Nie kupuj żadnych większych ubrań albo dlatego, że przyjmuje porażkę.

5 Get kilku przyjaciół do zaangażowania się spotkać dwa do trzech dni w tygodniu na ćwiczenia. Spotkać w parku na spacer, kręgielnia, czy kort tenisowy. Dołącz jakąś zorganizowaną działalność niczym siatkówkę lub softball zespołu, który spotyka się regularnie Twoje zaangażowanie umysł-ciało jest towarzysko w aktywnych sposobów. Kupić nowe buty do ćwiczeń i nowy strój do ćwiczeń lub dwa, aby podniecać się o bycie aktywnym z przyjaciółmi.