adcov.com

Jak Przeglądaj Alternatywy Bypass żołądka do chirurgii

Jak Przeglądaj Alternatywy Bypass żołądka do chirurgii


Nie ma łatwych rozwiązań otyłości - zwłaszcza operacji pomostowania żołądka. Operacji pomostowania żołądka jest drogie, drastyczne rozwiązanie dla bardzo nadwagą. Wszyscy pacjenci rozważają operacji pomostowania żołądka powinien najpierw zbadać alternatywy dla postępowania. Większość lekarzy wymagają konsultacji przed operacją to dochodzenie alternatyw dla chirurgii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak do zbadania alternatyw dla operacji pomostowania żołądka.

Instrukcje

1 Uznają, że operacja żołądka nie pozwala uniknąć ciężkiej pracy kontroli diety i ćwiczeń fizycznych. Musisz mniej jeść i wykonywać więcej schudnąć i utrzymać ją, nawet jeśli zdecydują się na chirurgii.

2 Rozważmy wady odchudzania operacyjnie żołądka, jak również zalety. Chirurgii żołądka omija duże porcje jelit pozbawieniem organu wielu składników odżywczych. Może to również prowadzić do powstawania kamieni żółciowych, kamieni nerkowych, osteoporoza i osłabionych narządów i układów narządów.

3 Adres podstawowe problemy emocjonalne z terapii. Dość często ludzie poddać się operacji żołądka tylko odkryć, że nadal obsesję na punkcie jedzenia.

4 Dołącz do grupy wsparcia, aby pomóc w walce z przejedzenia. Często poważnie nadwagą ludzie doświadczają wrogości i uprzedzeń, które drwiny pracować na swoich starań, aby schudnąć.

5 stają się bardziej świadomi tego, co jesz. Carry dziennik i zapisywać każdy kęs, że idzie do ust. Bardzo niewielu ludzi o dowolnej masie wiesz ile kalorii po prostu pop do ust codziennie.

6 Praca z dietetykiem w celu opracowania programu zdrowego odżywiania. Wielu otyłych ludzi, którzy wierzą, że są świadomi są źle poinformowani odżywczo o kalorii, tłuszczów i część kontroli.

7 Zobowiązanie się do intensywnego programu ćwiczeń. Na dłuższą metę, wykonując 45 do 90 minut dziennie, nie zwiększając spożycie kalorii będzie najbardziej efektywna, skuteczna i trwała sposób stracić znaczną ilość masy.

8 Przeglądaj leków na receptę, aby pomóc w walce z otyłością. Porozmawiaj z lekarzem, czy sytuacja może odpowiedzieć na terapii lekowej.

9 Zbadaj krótkoterminowych bardzo niski diety niskokalorycznej (VLCD). Na VLCD, pacjent zjada około 800 kalorii dziennie. W ramach właściwego nadzoru medycznego, VLCDs może zacząć kopać programu odchudzania, pomagając pacjenta stracić znaczną ilość masy w bardzo krótkim czasie.

10 Spójrz w minimalnie inwazyjnych rozwiązań chirurgicznych, takich jak procedury lap-band.

Wskazówki:

  • Wiele osób cierpiących na otyłość są zjadacze binge. Chirurgii żołądka nie rozwiąże problemu obżarstwa.
  • Pacjenci, którzy przechodzą operację żołądka, ale nie rozwiązać swoje problemy binging może nadal znacznie przejadać, nawet po operacji.
  • Możliwe jest jedzą binge się operacji żołądka i odzyskanie znacznej części swojej wagi.