adcov.com

Jak przechowywać rozmrożone mleko matki

Jak przechowywać rozmrożone mleko matki

Karmienie piersią nie zawsze jest spacer w parku. Jednak korzyści z reguły przewyższają niedogodności i dyskomfort. Dzieci, które są karmione piersią zwykle są zdrowsze niż te, które są podane formuły. Ponadto, karmienie piersią pomaga uniknąć kosztów kosztownej wzoru, nie wspominając o pieniądze zapisane na lekarzy wizyt i stracony czas pracy, jak twoje dziecko dorasta. Mleko musi być prawidłowo przetwarzane i przechowywane w celu utrzymania jakości mleka i trzymać ją w bezpiecznym dla dziecka. Obejmuje to mycie rąk przed wyrażania mleka, czyszczenia butelek dokładnie między zastosowaniami i przechowywania rozmrożonego mleka prawidłowo.

Instrukcje

1 rozmrozić mleko z piersi, przesuwając je z zamrażarki do lodówki. Jeśli jesteś w pośpiechu, można umieścić pojemnik w ciepłej wodzie dla szybszego rozmrożenia, ale jeśli nie masz zamiaru używać mleko, lepiej rozmrażać ją w lodówce.

2 Zachowaj mleka w kierunku do tyłu lodówki, gdzie temperatury są bardziej stałe. Utrzymywać mleko w tej samej torbie było zamrożone. Jednak umieszczenie worka w sztywnym pojemniku pomoże przenieść go łatwiej po roztopów i zapobiega bałagan, czy jest wyciek.

3 Store mleko w lodówce do 24 godzin po odwilży. Rozmrażanie czas zmienia. Torby, które zostały spłaszczone przed zamarzaniem będzie odwilż szybciej.

4 Zapisz resztki rozmrożonego pokarmu, że dziecko nie pije tylko do następnego karmienia. Umieścić pokrywkę na butelkę, i umieścić go w pobliżu tylnej części lodówki. Nie wolno zamrażać ponownie rozmrożonych mleka.