adcov.com

Jak przechowywać Raw z kiełków pszenicy

Jak przechowywać Raw z kiełków pszenicy


Kiełków pszenicy, która w jądrze zarodków pszenicy jest produktem ubocznym, który jest często odrzucany po pszenicy przetwarza się rafinowany mąki. Jest to niefortunne, ponieważ według Discovery Health, z kiełków pszenicy jest doskonałym źródłem kwasu foliowego, który obniża poziom produktu w organizmie zwany homocysteiny. Niższy poziom homocysteiny uważa się zmniejszyć ryzyko zawału serca i związanych z osteoporozą złamań kości. Przechowywanie surowe kiełki pszenicy ma kluczowe znaczenie, ponieważ może stać się zjełczały w ciągu kilku godzin, jeśli są przechowywane w niewłaściwy sposób.

Instrukcje

1 Zakup kiełków pszenicy, które jest świeże. Z kiełków pszenicy można generalnie znaleźć w sklepie spożywczym zdrowia lub spożywczym i będzie coś w rodzaju zapach prażonych orzechów. Jeśli kiełków pszenicy pachnie stęchlizną, unikaj go.

2 miejsce otwarte opakowanie kiełków pszenicy w szczelnym pojemniku. W zależności od ilości kiełków pszenicy są przechowywane, zapinana na zamek torba lub większy pojemnik z tworzywa sztucznego będzie wystarczająca.

3 Przechowuj kiełki pszenicy w lodówce przez okres do dziewięciu miesięcy. Jeśli kiełków pszenicy zaczyna zapach stęchlizny przed osiągnięciem tego punktu, należy go wyrzucić.

Wskazówki:

  • Surowe kiełki pszenicy w próżni zamkniętych, zamkniętych pojemnikach można przechowywać na półce na okres do jednego roku.
  • Umieszczać żadnych resztek kiełki pszenicy z powrotem do lodówki natychmiast po użyciu. Surowe kiełki pszenicy może zacząć psuć w ciągu kilku godzin, czy narażonych na działanie żywiołów.