adcov.com

Jak prowadzić ewidencję Twój osobisty fizyczne wyniki egzaminu

Jak prowadzić ewidencję Twój osobisty fizyczne wyniki egzaminu


Badanie fizykalne są ważną częścią rutynowej konserwacji opieki zdrowotnej. Gdy są widoczne dla fizycznego jesteś kątem chorób, aktualizowany w sprawie niezbędnych szczepień, a czynnikiem ryzyka dla przyszłej choroby ocenia się i dyskutowali. Choć lekarz prowadzi ewidencję fizycznego egzamin na wykresie, rozsądne jest, aby utworzyć i prowadzić rejestr swoich wyników z wielu powodów, w tym wystąpienia choroby lub jeśli jesteś pod opieką nowego lekarza.

Instrukcje

1 Kontakt dowolnego lekarza biura lub placówki medycznej, gdzie osobiście miałem badanie lekarskie. Zapytaj mówić bezpośrednio do kogoś w dziale dokumentacji medycznej biura lub placówki i poprosić o "zezwolenie na ujawnienie informacji" formie. Jeśli kontaktując się z biurem lekarza zapytać, które wysyłają do Ciebie formularz faksem lub pójść do biura i odebrać go osobiście.

2 Wypełnij formularz z prośbą o dokumentację swoich fizycznych wyników egzaminów. Wskazuje, jak wiele lat wyników żądasz. Powrót formularz do biura. Jeśli jest opłata za żądanych kopii, dokonać płatności zgodnie z zaleceniami. To może potrwać do 30 dni przed rekordy są wysyłane lub są gotowe do odebrania. Po otrzymaniu rekordy przejrzeć je dokładnie i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli masz pytania lub wypowiedzenia nieścisłości.

3 Zakup spoiwo lub folder dla twoich wyników. Umieść swoje wyniki egzaminów w folderze w kolejności chronologicznej. To sprawi, że łatwiej zobaczyć większy "historię", czy są subtelne zmiany z każdego egzaminu fizycznej i będzie łatwiej, gdy zweryfikowane przez Ciebie lub nowego lekarza w przyszłości. Przechowywać spoiwo w bezpiecznym i prywatnym miejscu, takich jak osobiste blokady skrzyni lub bezpieczeństwa-box.

4 przechowywać drugą kopię swoich fizycznych wyników egzaminów do komputera poprzez utworzenie pliku komputerowego dla "fizyczne" i egzaminów używać skanera je pobrać na komputer. Uwaga, jeśli lekarz korzysta z elektronicznej dokumentacji medycznej i poprosić o kopię elektroniczną w celu uproszczenia dodawania wyników do swoich akt osobowych.

5 Przechowywanie dokumentów elektronicznych na komputerze lub tylko zachować kopię na przenośnym dysku flash lub USB hasłem. Z każdym nowym egzaminie fizycznej, dodać swoje wyniki, aby zaktualizować wszystkie kopie akt osobowych.

6 Zapisz żadnych wyników, że lekarz daje tobie podczas egzaminów fizycznych lub przez telefon. Data notatki i dodać je w odpowiedniej kolejności do swoich akt osobowych.