adcov.com

Jak protez Reline Sporządzono?

Pierwsze protezy wykładany

Kiedy osoba ma nowe protezy, są one wykonane na zamówienie, w zależności od kształtu ust, aby zapewnić właściwe dopasowanie i utrzymanie. Zazwyczaj zestaw protez będzie trwać do siedmiu lat. Jednakże, ze względu na zmiany w kształcie ust, i normalnego zużycia protezy, relining jest zazwyczaj konieczne.

Co Relining Czy

Proteza relining jest procedura, która obejmuje golenia z dala od spodu protez i zastąpienie tworzywa sztucznego, aby zapewnić dobre dopasowanie do dziąseł. Utrata kości w obszarze jamy ustnej często jest przyczyną konieczności tej procedury, jak i przedłużonego stosowania protez. Procedury RELINING może odbywać się albo w gabinecie, albo w laboratorium forniru.

RELINING Procedury

Są trzy rodzaje procedury reliningu protez, każdy do konkretnych potrzeb. Trudno Reline jest zalecane przez stomatologów jak procedury, które muszą być zrobione tak często, jak co dwa lub trzy lata. Trudno Reline nie mogą być wykonane w czasie wizyty u stomatologa i są wysyłane do laboratorium w celu dokładnością. Miękki Reline dla pacjentów wrażliwych na dziąsła, którzy rozwijają bolesnych miejsc od spodu ich protezy. Aby temu zaradzić, stomatologów linii protezę z miękkiego materiału, który wymaga częstej RELINING. Relines tymczasowe dostępne dla osób, które noszone swoje protezy są również tak długo, że ich dziąsła są nabrzmiałe, a nawet zniekształcone. Relines tymczasowe zazwyczaj zawierają środek znieczulający ustępują obrzęki, zanim odpowiednie protezy może być wyposażony.