adcov.com

Jak praktykować dobrą opiekę protezy

Właściwa pielęgnacja protez informacji trudno znaleźć. Jako użytkownika protezy i autor książki na temat protez, mam nadzieję, że znajdziesz te instrukcje pielęgnacji protez korzystne.

Instrukcje

1 CO SĄ protezy zrobione?

Obecnie protezy są zwykle wykonane z zasadą akrylowego i zębów z tworzywa sztucznego. Dla dodatkowego kosztu zęby mogą być wykonane z porcelany, która jest bardziej krucha i ma skłonność do łatwiejszego złamania.

2 PROTEZ Jak długo trwa?

Osób noszących protezy zdobyć przez za pięć, dziesięć, a nawet w niektórych przypadkach dwudziestu lat; przed protezy mają zostać zużyte do tego stopnia, że ​​mają być wymienione. American Dental Association sugeruje
pięć lat można uznać średnia długość czasu. Firmy ubezpieczeniowe raczej się zgadza, ponieważ jest to okres, oni czekać, aż pokryje koszt inny zestaw nowych protez.

Nie należy mylić jak długo Protezy Ostatnio, jak długo potrwa zanim protezy będzie potrzebował Reline. Nie należy myśleć, że ponieważ protezy mogą trwać pięć lat i więcej, które nie trzeba do dentysty w tym czas. Jest to relacja protezy i guma i jeden jest tak samo ważne jak inne.

BEZPIECZEŃSTWO 3 protezy

Kiedy moczenie protezy na noc, należy zawsze zachować protezy w roztworze czyszczącym i w bezpiecznym miejscu. Środki ostrożności muszą być podjęte podczas czyszczenia protezy.

4 TRZYMAĆ protezy WET

Należy zachować protezy w wodzie cały czas, gdy nie jest noszona, a nie na stoliku nocnym lub w szufladzie. NIGDY nie narażać protezy do gorącej wody. Protezy, które są dopuszczone do wyschnięcia i lub narażone na gorącej wody może stać się kruche i WARP. Nie mogę podkreślić ten punkt tyle.

Wystarczy wyobrazić sobie coś tak prostego, jak to może spowodować, że trzeba przejść przez cały proces jeszcze raz. Nie tylko o być ponownie zamontowany, ale widząc swoje ciężko zarobione pieniądze w błoto dzieje, ponieważ nie masz już właściwego dopasowania.

Będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, jak wiele osób noszących protezy protezy niosek zostawić w domu, a także, cieplejsze wody lepiej. To jest po prostu ze względu na brak właściwej informacji pielęgnacji protez.

5 SZCZOTKI protezy

Jako doświadczony protez użytkownika Użyłem je wszystkie i radzę byłoby użyć zwykłego, wąski, miękkiej szczoteczki do zębów. Zacząłem z protezy Pędzel wykonany specjalnie do czyszczenia protez. Szczotka było zbyt trudne i uciążliwe. Twarda szczotka może spowodować uszkodzenie protezy wewnątrz i na zewnątrz. To może porysować i zrobić wewnątrz bazy protezy szorstki powodując dziąseł stać ból od podrażnień. Twarda szczotka może również spowodować, aby mijać szkliwo z zębów protezy.

6 prawidłowy sposób szczotka

Po kąpieli protezy na noc, aby nie być energicznie szczotkować. Protezy lekko szczotkować i spłukać je dokładnie w zimnej wodzie. Wyniki będą jasne, świeże i zdrowy uśmiech.