adcov.com

Jak pracować Tradycji AA

Jak pracować Tradycji AA


Anonimowi Alkoholicy zostało około pomaga ludziom wyjść z choroby alkoholowej od 1946 roku kondycja organizacji wynika z Dwunastu Tradycji. Wytyczne te pomogą skupić się na grupy i struktury serwisu. Założyciele AA sprawę bardzo wcześnie, że bez pewnego rodzaju wskazówek dla konstrukcji AA, spotkania ratujące życie i na pewno nie społeczność.

Instrukcje

1 Pobierz i użyj sponsora. Sponsoring jest sposobem dla ludzi nie obeznanych z AA do zapoznania się z dwunastu kroków i dwunastu tradycji, które składają się na program naprawczy. Sponsorzy są koledzy alkoholicy, którzy podzielają to, czego nauczyłem się od swojego sponsora.

2 Przeczytaj Dwunastu i Dwunastu. Ma wyjaśnień i wskazówek dla każdego z tradycjami. Oferuje on wytyczne dotyczące tego, co one oznaczają i jak są one stosowane do spotkań i do wspólnoty jako całości.

3 Dyskusja o tradycji z innymi w trakcie i po spotkaniach. Często przewodniczący na otwartym spotkaniu AA poprosi grupę jeśli ktoś ma temat do dyskusji. Przywołać tradycje, lub jednej konkretnej tradycji, jak w temacie. Potem usiąść i posłuchać doświadczenia, które oferują inni.

4 Znajdź grupę studyjną tradycji i przejdź posiedzenia co najmniej 12 tygodni z rzędu, aby studiować wszystkie 12 tradycje. Grupy te zwykle odczytywane z literatury AA i przyciągnąć ludzi, którzy mają długoterminowy trzeźwości.

5 Napisz o każdej tradycji, jak w chwili pracuje 12 Kroków Anonimowych Alkoholików. Poprzez pisanie, wiele myśli mogą być ujawnione. Medytować przed i podczas swoich okresów studiów, a następnie spisać wrażenia jakie otrzymałeś. Znajdziesz tu cenne informacje, które mogą pomóc Ci w odzysku.