adcov.com

Jak Poznaj korzyści z chirurgii Przepuklinowego

Jak Poznaj korzyści z chirurgii Przepuklinowego


Przepukliny może być bolesne doświadczenie w zależności od ich nasilenia i mogą mieć wpływ na prawie nikogo. Szanse są ci lub ktoś wokół ciebie będzie potrzebował operacji przepukliny w dla ich życia. Kiedy i jeśli tak się stanie, ważne jest, aby wiedzieć, korzyści z zabiegu przepukliny.

Instrukcje

1 Zadawaj pytania lekarza. Nie ma głupich pytań i dobra pacjenta jest dobrze poinformowany jeden. Wszystko, co można myśleć podczas wstępnej konsultacji powinny być kierowane do głównych opiekunów.

2 Zapytaj lekarza o opcjach w miarę, jaki rodzaj zabiegu będziesz miał. Istnieje kilka opcji dla znieczuleniu ogólnym lub miejscowym () i chirurgii otwartej lub laparoskopowej ().

3. Dowiedz się, jak działa przepukliny. Przepuklina jest w zasadzie wybrzuszenie jednym z narządów w tkance mięśniowej. Będzie można umieścić swój umysł na łatwość wiedzieć dokładnie, co dzieje się w przychodni przed wyjazdem w.

4 Badania rodzaj przepukliny masz. W zależności od lokalizacji i nasilenia przepukliny, istnieje wiele różnych kosztów i korzyści, które można rozważyć. Zapytaj lekarza, jakiego rodzaju przepukliny masz. Podstawowe korzyści z operacji przepukliny wszystkie wynikają z przepuklin, ponieważ nie ma innej drogi do naprawy przepukliny.
• Naprawa przepukliny z jak najmniejszym dyskomfortem, jak to możliwe
• Osiągnięcie najniższą możliwą cenę dla nawrotu
• Zgoda pacjenta, aby wznowić normalne życie tak szybko, jak to możliwe

5 Skonsultuj zasobów internetowych. Użyj witryny sieci Web, takich jak Yahoo Zdrowia i PubMed, aby uzyskać więcej informacji na temat rodzaju przepukliny masz i sposobów leczenia go przez zabiegu (patrz źródła). Niektóre rodzaje przepuklin są:
• Przepuklina: przepuklina w okolicy pachwiny. Łza lub szczelina rozwija się w okolicy pachwiny i zawartości brzucha wystają, powodując ból.
• Umbilical: Rozwija całym obszarze pępka. Umbilical przepukliny mogą być wykryte przez "outie" pępka.
• pooperacyjnych: Spowodowany przez słabej tkanki w pobliżu poprzedniego nacięcia. Mogą różnić się wielkością od bardzo małych do bardzo dużych.
• udowej: Występuje, 5 razy częściej u kobiet niż u mężczyzn. Rozwija pobliżu przetłoczenie nogi.

6 Powrót do normalnego życia. Jedną z korzyści jest wyeliminowanie naprawy przepukliny z bólu swoje przepukliny jest przyczyną. Po kilku tygodni (w zależności od rodzaju zabiegu masz) powinien być w stanie unieść ciężar i ćwiczenia, też. Sprawdź, czy masz zgodę swojego lekarza przed rozpoczęciem schematu ćwiczeń po operacji przepukliny.

Wskazówki:

  • Jeśli pojawiają się pytania, po wstępnej konsultacji, nie wahaj się skontaktować się z lekarzem lub szpitalem, w którym pracują, aby uzyskać odpowiedzi na pytania.
  • Trzymaj chirurgicznego cięcia czyste przy użyciu wody i mydła do stosowania miejscowego lub alkoholem.
  • Aby uzyskać jak najwięcej z chirurgii przepuklin, powstrzymać się od wszelkiego rodzaju urządzenia podnoszące lub działalności, które mogłyby obciążać ciała ogólnie lub na obszarze swojej przepukliny konkretnie.
  • Zbudować do normalnej aktywności powoli. Skacząc z powrotem do starego stylu życia, zbyt szybko, można ryzykować nawrót, w takim przypadku może być konieczne drugą operację.