adcov.com

Jak pozbyć Wagi łuszczyca

Jak pozbyć Wagi łuszczyca


Większość ludzi, którzy cierpią z powodu łuszczycy mogą znaleźć ulgę przez miejscowego leczenia. Dzięki cierpliwości i odpowiednich produktów, można usunąć łuski łuszczycy. Wyniki różnią się od osoby do osoby, więc może to trochę czasu, aby eksperymentować z różnymi produktami i określać, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Instrukcje

1 Stosowanie miejscowe steroidów, takich jak kortyzon prescription wytrzymałości, który jest często stosowany w leczeniu skalowania związanego z łuszczycą. Stosować codziennie i postępuj zgodnie z grubym balsam. Kremów steroidowych są związane ze skutkami ubocznymi takimi jak ścieńczenie skóry lub absorpcji wewnętrznego, a najlepiej ograniczyć do małych obszarach.

2 Użyj wazeliny lub innych over-the-counter maści. Maści na bazie mentolu może zapewnić dodatkowe kojącą ulgę.

Stosować 3 produkty zawierające smołę. Smoła węglowa można znaleźć w szampony, roztwory do kąpieli, kremów lub płynów. Produkty te mają nieprzyjemny zapach i ciężkie, miękką konsystencję. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować miejscowo produkty smoły węglowej w nocy i zmyć rano.

4 Stosować zabiegi kwasu salicylowego, takie jak płyny, żele, mydła i szampony. Używać produktów kwasu salicylowego oszczędnie, i postępuj zgodnie z balsam.

5 Delikatnie przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką, albo umieścić go pod bieżącą wodą przez 5 minut.

Wskazówki:

  • Oprzeć się pokusie do wybrania lub zmiany na zarysowania, co może spowodować rozprzestrzenianie lub zakażenie.