adcov.com

Jak pozbyć się zawroty

Uczucie: oszołomienie "jest zazwyczaj opisany skarg nieważkości i przędzalniczych wrażeń w głowie, i od czasu do czasu towarzyszyć bóle brzucha, pocenie się, duszność i kłopoty widząc Choć przyczyny zawroty znacznie się różnią, istnieją ogólne krokach. może pozbyć się uciążliwych objawów.

Instrukcje

1 Sprawdź poziom ciśnienia krwi. Bardzo niskie ciśnienie krwi lub niedociśnienie, jest częstą przyczyną zawroty głowy i powinny być kierowane bezpośrednio przez lekarza. Przyjmowania leków ciśnienie krwi i dodając więcej soli do swojej diety pomoże Ci pozbyć się niskiego ciśnienia krwi.

2 Podnieś swój poziom cukru we krwi. Cukru we krwi może być utrzymywana przez jedzenie regularnie, ale to typowe dla ludzi, aby pominąć posiłki z powodów takich jak próbuje schudnąć, nie na czczo lub po prostu czas w ich co dzień na przerwę posiłku. Dodając słodki poczęstunek jak cukierki lub czekoladę do dnia, można zwalczać niski poziom cukru we krwi i zawroty.

3 Get sprawdzane krwi możliwie niedokrwistości. Jednym z głównych skutków ubocznych niedokrwistości jest w głowie, a to może być przyczyną objawów. Niedokrwistość może być zwykle przeciwdziałać poprzez codzienne suplementów żelaza, aby zwiększyć swoją morfologię krwi. Można również zauważyć objawy wirowania lub zawroty głowy podczas stosowania leku znikają suplementów żelaza.

4 nawilżają ciało. Odwodnienie może powodować zawroty ponieważ organizm radzi sobie z mniejszą ilością wody, która jest potrzebna, aby pomóc zasilania ważnych narządów, takich jak serce i mózg. Wraz ze wzrostem odwodnienie, zawroty głowy mogą się pogłębiać i prowadzić do omdlenia. Jeśli występują nagłe zawroty, pić dużo wody i odpoczynek aż do ustąpienia.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem, jeśli zauważysz objawy zawroty głowy często i przez dłuższy okres czasu.