adcov.com

Jak pozbyć się zapach ciała Naturalnie

Jak pozbyć się zapach ciała Naturalnie


Zapach ciała jest przyczyną wstydu dla niektórych ludzi. Długie dni na słońcu lub po prostu będąc z dala od domu na kilka godzin, może spowodować, by stać się silniejszym zapachu wersję swojej typowo czystej jaźni. Wykorzystać kilka naturalnych środków, aby szybko i skutecznie wyeliminować niepożądany zapach ciała. Niektóre zioła i inne substancje występujące w przyrodzie mogą zarówno pochłaniają zapach, interakcji z poziomu pH organizmu, aby zatrzymać niechcianych zapachów u źródła.

Instrukcje

Naturalny Proszek pochłaniające zapach

1 Pour następujące składniki w dużej misce: 1 łyżka suszonego rozmarynu, 1 łyżka suszonych szałwii, pół filiżanki sody oczyszczonej i 1/2 filiżanki mąki kukurydzianej.

2 Wymieszać dokładnie wszystkie cztery składniki z mieszania łyżeczką. Kontynuuj, aż zobaczysz na równomierne rozprowadzenie ziół.

3 Wlać mieszaninę do szczelnie zamkniętej torebce z tworzywa sztucznego w celu ochrony przed powietrzem i wodą. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

4 Zdejmij mieszaninę i zastosować go bezpośrednio na części ciała, powodując problem zapachu ciała. Mieszanina ta oferuje kilka rozwiązań zapach ciała. Po pierwsze, skrobia kukurydziana i sody pomocą absorbowania zapach, zapobiegając podróżowania pory. Szałwia pomaga zmniejszyć aktywność gruczołów potowych. Wreszcie, rozmaryn neutralizuje zapach ciała pachnie.

Witch Hazel alkoholu Dezodorant

5 miejsce kilka kawałków oczaru wewnątrz tarcie butelki alkoholu. Pozwalają piwne czarownice moczyć w alkoholu tarcie przez co najmniej jeden dzień.

6 Sprawdzić alkoholu tarcie po 24 godzinach. Płyn powinien przyjmować lekko zielony kolor, co wskazuje, że oczaru jest podawany.

7 Nałożyć mieszaninę na papierowym ręczniku lub wacikiem i pocierać ją bezpośrednio na części ciała powodujących nieprzyjemny zapach. Ta mieszanina deodorizes zapach ciała niemal natychmiast.

Wskazówki

  • Trzymaj się z dala od ostrych zapachu żywności, takich jak czosnek i cebula. Te produkty żywnościowe może wchłonąć do krwi, co z kolei powoduje, że można zwolnić ten sam zapach.
  • Niedobór cynku może powodować silny zapach ciała. Witaminy i suplementy żywności, takie jak kilka szpinak i orzechy mają wysoki poziom cynku.
  • Informacje zawarte w tym artykule jest tylko w celach informacyjnych i nie jest substytutem dla profesjonalnych porad medycznych. Nie należy korzystać z informacji w tym artykule do diagnozowania lub leczenia choroby lub zdrowia. Informacje, porady i wskazówki w tym artykule, należy uznać opinii i nie mogą zastąpić porady i konsultacje z lekarzem, ale może być edukacyjne i pomaga informować.