adcov.com

Jak pozbyć się z pochwy drożdże

Drożdże zakażenia są niewygodne. Nieleczone, mogą pozostawać przez kilka dni lub tygodni. Powodowane przez grzyby, infekcje grzybicze często dotyka kobiety. Jednak mężczyźni i dzieci mogą rozwijać te swędzenie, bolesne infekcje. Na szczęście istnieje wiele sposobów leczenia drożdże. Czy wybrać się do leczenia infekcji naturalnie lub z lekami, możesz otrzymać natychmiastową ulgę i całkowicie wyleczyć infekcję w ciągu siedmiu dni.

Instrukcje

1 Jedz jogurt. Jogurt ulubionych leczenia drożdże, ponieważ zawiera bakterię, która jest udowodniona zabicia grzyba powodującego zakażenie. Jedzenie jogurtu może pomóc wyleczyć infekcję i zapobiec infekcjom w przyszłości. Można również zastosować jogurt do sromu i okolicy pochwy.

2 Jedz czosnek. Czosnek inny skuteczny składnik przeciwgrzybiczy, który okazał się pozbyć drożdżycy pochwy. Zjeść ząbek czosnku, czosnek kapsułki lub zakupić w sklepie spożywczym lub w sklepie ze zdrową żywnością.

3 Zastosuj rozcieńczony olejek z drzewa herbacianego do obszaru pochwy. Olejek z drzewa herbacianego skutecznie zabija zakażeń grzybiczych, takich jak grzybica na ciele i skórze głowy i zakażenia pochwy drożdży. Umieścić kilka kropli rozcieńczonego oleju bezpośrednio do pochwy, lub zastosować kilka kropli na tampon, a następnie włożyć tampon do pochwy. Ta opcja leczenie jest bezpieczne i zalecane przez lekarzy i farmaceutów. Jednak nierozcieńczony olejek z drzewa herbacianego może powodować pieczenie i dodatkowe podrażnienia.

4 picie soku żurawinowego. Stosowany również w leczeniu zakażeń dróg moczowych, świeże żurawiny i sok żurawinowy są powszechnie stosowane, aby pozbyć się infekcji pochwy drożdży. Żurawiny zmniejszyć poziom pH w moczu, co z kolei może pomóc w zwalczaniu zakażeń.

5 Take over-the-counter leków. Jeśli naturalne środki nie działają, można uzyskać w lokalnej aptece lub apteki i kupić over-the-counter leki anty-grzybicze infekcje pochwy drożdży. Stosuje kremy bezpośrednio do obszaru pochwy w celu łagodzenia świąd, pieczenie i ból.