adcov.com

Jak pozbyć się wyprysków na nosie Szybki

Prawidłowe czyszczenie zapobiega i leczy trądzik twarz. Genetyka, podrażnienie skóry i hormony powodować trądzik. W przypadku wystąpienia jednego z tych porów może się podłączyć. Gruczoły łojowe w skórze produkcję sebum, które gromadzi się w zablokowanych porów. Białe krwinki budować i powoduje zaczerwienienie i zapalenie według healthnewsflash.org .. Ściany poru rozbić i utworzyć pryszcze. Środki czyszczące i zabiegi zawierają nadtlenek benzoilu, rezorcyny, kwasu salicylowego lub siarki do zabijania bakterii i rozbić pryszcz. Poprzez oczyszczenie skóry i stosowanie leczenia, pryszcz powinien zniknąć w ciągu kilku dni.

Instrukcje

1 umyć ręce, aby usunąć brud i olej, które mogą zatkać pory. Zamoczyć ściereczkę w ciepłej wodzie. Zwilżyć twarz. Umieścić kroplę ćwierć wielkości z mycia na wyciągnięcie ręki. Pracuj z mycia w pianie i wytrzyj twarz. Rub mycia głębiej w strefie T, czyli czoło, nos i broda. Przepłukać mycia się z myjki.

2 Umieść ćwierć wielkości kręgu złuszczają na wyciągnięcie ręki. Wcierać w skórę. Peeling usuwa martwe komórki naskórka. Złuszczają co trzy dni. Spłukać złuszczają. Pat twarz suchym ręcznikiem. Pocieranie powoduje podrażnienia, co prowadzi do wyprysków według acne.org.

3 namoczyć wacik tonerem. Wytrzyj toner całej twarzy. Należy zwrócić uwagę na zagniecenia po obu stronach nosa oraz T linii.

4 Poczekaj na toner do wyschnięcia. Za każdym razem twarz przemywa zastosowanie tonera. Nałożyć niewielką kropkę leczenia trądziku miejsce na pryszcz. Zastosuj Spot dwa lub trzy razy dziennie.

Wskazówki:

  • Umyj twarz dwa razy dziennie.
  • Wyciskanie pryszczy powodować bakterie do rozprzestrzeniania się i może prowadzić do większej liczby break-out.