adcov.com

Jak pozbyć się tłuszczu z Tummy

Każdy chce klasyczny płaski brzuch i Six Pack Abs. Istnieje wiele FAD diety, tabletki i maszyny które twierdzą, że działa. Jednak często to kwota do niczego więcej niż stratą pieniędzy. Ten przewodnik wyjaśni jak pozbyć się tłuszczu brzuch -do dobry.

Instrukcje

Jak się pozbyć Tummy Fat

1 spalić tłuszcz off. Twoim największym atutem w walce o Ardeny to ćwiczenie. Tłuszcz, czy na brzuchu, czy gdzie indziej, jest niczym więcej niż zmagazynowanej energii. W celu uwolnienia tej zgromadzonej energii musi uczestniczyć w jakiejś trwałej aktywności fizycznej, takiej jak bieganie lub chodzenie na co najmniej trzydzieści na czterdzieści pięć minut dziennie pięć dni w tygodniu.

2 dźwięk mięśni. Jeśli mięśnie są słabe, że nie będzie wyglądać i czuć się jędrne i twoja postawa będzie cierpieć. Działa abs z brzuszków, wyciągów nóg i innych takich ćwiczeń dwa lub trzy razy w tygodniu. Upewnij się również, aby spędzić trochę czasu wykonywania ćwiczeń, które koncentrują się na skośne. Ponadto, stań prosto!

3 Pobierz do prawego myślenia. Wyznaczyć sobie cel i dążyć do niego. Nie tylko zależy od skali. Popatrz na swoje ciało w lustrze. To jest dobry pomysł, aby prowadzić dziennik fotograficzny, jak to będzie o wiele bardziej dokładne mierzenie postęp niż opierając się na swojej całkowitej masy ciała w spokoju.

4 Jedz. Nie zamierzasz stracić brzuch tłuszczu, ale jedzenie żywności, które są bogate w kalorie, cukru i tłuszczu. Jedz produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce i chude mięso. Pij dużo wody. Twój organizm potrzebuje, aby pobyt uwodniony, aby być w najlepszym wydaniu.

5 Pamiętaj rolę swoich genów. Genetyka odgrywają ogromną rolę w sposobie, w jaki twoje ciało będzie wyglądać. Nie ważne ile masz pracować, może nie zawsze mają sześciopak, aby pokazać na nim. Jednak to nie znaczy, że nie ma sensu skupiać się na utratę tłuszczu. Twój żołądek będzie mocniej, bardziej jędrne i całe ciało będzie szczuplejsze i zdrowsze.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub Odchudzanie rutynę.
  • Śledzić swoje postępy. Zmiany nie zdarzają się z dnia na dzień. Robić zdjęcia i prowadzić dokładne rejestry, tak aby można ocenić swoje postępy.
  • Pomyśl zdrowe. Wyobraź sobie, jak chcesz być, a następnie ustalić, aby osiągnąć ten cel.
  • Bądź ostrożny z tabletek odchudzających. Są niepewni co najlepsze, a wielu z nich mogą być niebezpieczne.
  • Nie ma czegoś takiego jak szkolenia na miejscu. Urządzenie, które działa układ ABS nie doprowadzi do płaskiego brzucha sama.