adcov.com

Jak pozbyć się tłuszczu Pouch

Jak pozbyć się tłuszczu Pouch


Tłuszczu wokół talii zwiększa się z wiekiem i jak należy zmniejszyć do utrzymania ryzyka dla zdrowia w zatoce. Według "USA Today", ludzie z talii większym niż 40 cali i kobiet o talii większy niż 35 cali są na zwiększone ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca, udaru mózgu i różnych rodzajów raka. Zmniejszając torebkę brzucha trwa ponad ćwiczeń brzucha. Trzeba będzie zmniejszyć tłuszczu z całego ciała, aby rozpocząć utraty tłuszczu w żołądku.

Instrukcje

1 Jedz kilka mniejszych posiłków dziennie, aby utrzymać metabolizm aktywowane. Spożywać posiłek pięciu do sześciu razy dziennie, zamiast jeść trzy duże posiłki.

2 Wypełnić na włókno z warzyw i owoców. Pobierz białko w postaci chudego mięsa, w tym kurczaka i tuńczyka. Unikać wysoki poziom cholesterolu poprzez spożywanie tłuszczów nienasyconych. Wymień pełne produkty tłuszczowe z braku tłuszczu lub niskie opcji tłuszczu. Ban cukru jak najwięcej i czytać etykiety produktów, aby dowiedzieć się informacje o wartościach odżywczych.

3 Zmniejsz spożycie sodu, aby uniknąć wzdęć i retencji wody. American Heart Association zaleca codzienne spożycie mniej niż 1500 mg sodu.

4 Harmonogram układu krążenia szkolenia na trzy dni w tygodniu, aby spalić kalorie. Pełna 45 minut i metabolizmu serca ćwiczenia, takie jak rosnące biegu, jazdy na rowerze, pływanie lub szybki marsz.

5 Wzrost tkanki mięśniowej, ponieważ mięśnie zużywają dużo energii, w wyniku metabolizmu spalić cały dzień. Śledź całą siłę ciała szkoleń rutynowych gdzie podnosić ciężary na dźwięk wszystkie części ciała. Użyj hantle do wykonywania biceps loki na przed ramiona i triceps rozszerzeń z tyłu swoich ramionach. Lonży i przysadzista, trzymając hantle więc nogi się stonowana. Pracować skrzynię robiąc prasy klatki piersiowej z hantlami i nie zagięte-na wiersze do celu z tyłu ramiona. Napinaj mięśnie brzucha do stabilizacji, kiedy tylko podnosić ciężary na dodatkowy trening brzucha.

6 Kierowanie woreczek brzuch wykonywania próżniowej żołądka, który działa poprzecznych brzucha, które działają jak gorset wokół talii. Usiąść lub wstać i wydech. Ssać w żołądku, udając się do ciągnięcia pępka do kręgosłupa. Trzymaj żołądek w ciasny dla tak długo, jak można podczas oddycha normalnie. Zwolnić napięcie i powtórz ćwiczenie. Staraj się utrzymać żołądek w przez dłuższy czas za każdym razem robisz ćwiczenia.

7 Wykonaj odwrotne rzuca do tonu dolnej brzucha. Połóż się na plecach na podłodze z nogami przedłużona w kierunku sufitu i miłej ramiona do boków ciała. Unieś nogi prosto do góry w kierunku sufitu, unosząc miednicę w powietrzu. Użyj dolne mięśnie brzucha, aby wykonać to ćwiczenie. Należy unikać korzystania z broni. Wydech na wysiłek i opuść się z powrotem w dół do pozycji początku. To ćwiczenie może być również wykonane z nogami zgiętymi pod kątem 90 stopni.

8 Kontrola zużycia bielizna brzuch, znany również jako zużycie lub kształtu ciała kształtowników, jeśli potrzebujesz natychmiastowej redukcji pasa.

9 uniknąć wyzwalania uwalnianie hormonu stresu kortyzolu przez pobyt spokojny i zrelaksowany, a nie pozwalając stres dostać lepsze od Ciebie. Według The Natural Health stronie internetowej, dla kobiet, kortyzolu jest związane ze zwiększeniem tkanki tłuszczowej brzucha.