adcov.com

Jak pozbyć się tłuszczu na stronach

Jak pozbyć się tłuszczu na stronach


Każdy obszar żołądka jest podatna na akumulację wagi. Tłuszcz na swoich stronach jest często określane jako "uchwytami miłości". Jak wskazuje określenie rękojeści miłosne są kilka nadwagi na obu stronach korpusu. Jak pozbyć się tłuszczu wymaga przyjęcia po stronie zdrowej, niskotłuszczowej diety, regularne ćwiczenia zrzucić nadmiar kilogramów i tonowania mięśni skośnych z celowych ruchów. Dzięki cierpliwości i zaangażowania, zobaczysz rezultaty w krótkim czasie.

Instrukcje

1 Włączenie ćwiczenia układu krążenia do swojej codziennej rutyny, co najmniej trzy razy w tygodniu. Ćwiczenie na umiarkowanym poziomie przez co najmniej 30 minut robi, co działalność lubisz. Chodzenie na bieżni, jazda na rowerze, turystyka, grając w squasha lub robi aerobik są doskonałe sposoby, aby spalić kalorie.

2 Tone swoje skośne mięśnie robi ćwiczenia szkoleniowe siłę co najmniej trzy razy w tygodniu. Skośne są mięśnie boczne brzucha. Wykonaj deski boczne, kładąc się na prawym boku z ciała ułożone pionowo. Podnieś na prawym przedramieniu i zachować swoje nogi na podłodze. Pozwalają lewą rękę do odpoczynku na boku, podczas gdy w pozycji równowagi. Umowy abs i utrzymać pozycję na 60 sekund. Powtórzyć po drugiej stronie.

3 zdrowej diety. Usuń żywności, które są smażone, dużo cukru, zbyt przetworzonych (np kolacje opakowanych wstępnie, frytki, fast food) lub wysokiej zawartości tłuszczu. Zamiast jeść pokarmy bogate w białko (np jajka, fasola, orzechy, ryby), błonnik (np warzywa, całe ziarna) i zdrowe tłuszcze (na przykład awokado, jogurt naturalny).

4 Pij co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Woda pomaga utrzymać cię uczucie pełniejsze dłużej jednocześnie poprawiając ogólne funkcjonowanie organizmu. Unikać soda, kawa, sok i napoje dla sportowców. Zamiast sączyć wody w ciągu dnia.