adcov.com

Jak pozbyć się tłuszczu na Górnym Tummy

Jak pozbyć się tłuszczu na Górnym Tummy


Bez względu na to, ile brzuszków i przysiadów to zrobić, nie będzie pozbyć się górnej tłuszczu brzuch chyba jesz prawo i regularnie ćwiczyć. Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej brzucha zmniejsza ryzyko udaru mózgu, cukrzycy, chorób serca i nadciśnienia tętniczego.

Instrukcje

1 Zobacz, co jesz i ile jesz. Aktywuj swój metabolizm, jedząc mały posiłek co trzy godziny. Unikać cukru rafinowanego i żywności przetworzonej i smażone. Jeść chude białko, takich jak ryby i indyka, powolne trawienie węglowodanów oraz całego pszenicy makaronu i ryżu brązowego i nienasyconych tłuszczów, takich jak surowe orzechy i awokado.

2 Pij co najmniej osiem szklanek wody i trzech do pięciu filiżanek zielonej herbaty dziennie. Woda sprzyja pokarmowego zdrowia, opróżnia swój system i transportu składników odżywczych do części ciała. Zielona herbata przyspiesza metabolizm i pomaga spalić do 70 dodatkowych kalorii dziennie, w zależności od Colon Zdrowia.

3 Rozpocznij układu krążenia wykonywania rutynowych, aby zwiększyć swój metabolizm i zmniejszyć tłuszczu z organizmu - w tym żołądka. Zwiększ tętno o bieganie, jazda na rowerze, spacery, pracuje na maszynie eliptycznej lub na klatce schodowej-wspinacz. Ćwiczenia trzy razy w tygodniu przez okres do 45 minut dziennie. Ile kalorii spalisz zależy od masy ciała i intensywności treningu. Kobieta, która waży 130 kg., Na przykład, może pracować 45 minut spalić od 374 kalorii w umiarkowanym natężeniu do 772 kalorii na wysokiej intensywności.

4 Dodaj ciężarów do Twoich ćwiczeń na dźwięk i dokręcić mięśni i przyspieszyć metabolizm nawet podczas odpoczynku. Objąć wszystkie części ciała i podzielić je na trzy dni w tygodniu. Pozwolić jeden dzień odpoczynku między treningami, więc mięśnie można naładować.

5 Wykonaj ćwiczenia brzucha ukierunkowane górne brzucha, takie jak chrupie i przysiady. Te ćwiczenia brzucha nie spalić tłuszcz, ale pomoże wyrzeźbić mięśnie tak, że raz tłuszczu brzuch zmniejszyła, twój żołądek będzie umieszczony mocno i stonowanych.

6 Pobierz wystarczające spać w nocy, bo to jest, gdy twoje ciało przywraca i uzupełnia się tak, że masz energię do następnego treningu. Według "Redbook" stronie internetowej magazynu, brak snu powoduje niezdolność organizmu skutecznie funkcjonować, w tym niewystarczającej kalorii oparzenie.

7 Nie pozwalaj stres dostać się do Ciebie. Kortyzol jest zwolniony, gdy zwiększa poziom stresu. Hormon ten stres jest związany z tłuszczu wokół talii. Spokojnie oddychając głęboko i praktykowania medytacji.