adcov.com

Jak pozbyć się tłuszczu kolana

Wiele kobiet i mężczyzn mają nadmiar tłuszczu na wewnętrznej lub tyłu kolana. Obszar ten może być trudny do zmniejszenia, ćwiczenia związane z kolana w odniesieniu do tonowania są ograniczone. Dowiedz się, jak pozbyć się tłuszczu kolana, stosując następujące wskazówki.

Instrukcje

1 Redukcja tkanki tłuszczowej

Ćwiczenia i jeść prawo, aby obniżyć ogólną masę ciała. To prawie niemożliwe, aby spot-zmniejszyć żadnego konkretnego obszaru bez poważnej operacji - w tym kolana - ale jeśli skupić się na obniżenie ogólnej tkanki tłuszczowej będzie naturalnie zmniejszyć ten obszar, jak również.

Spożycie 2 Lessen sodu

Zmniejszyć ilość spożywanego sodu w diecie. Sodu może powodować zatrzymywanie wody, co spowoduje ogólny wygląd nadęty. Nieco sodu jest konieczne każdej diety, więc szukać spożywczych, które mają niską sodu i zawierają dużą ilość wody, woda ułatwia przepłukać system. Wypełnić na pełnoziarniste, owoce i warzywa.

3 Train Otoczenie Mięśnie

Budowania mięśni w głównych obszarach wokół kolana. Jeśli skupimy się na budowaniu masy mięśniowej w obu łydek i swoich wewnętrznych i zewnętrznych ud, to pomoże, aby twoje kolana wyglądają smuklejsze i nadają wygląd mniej tłuszczu kolana.

Wskazówki

  • Pozwól sobie 4-6 tygodnie za pomocą tych porad, aby zobaczyć poprawę tłuszczu kolana.