adcov.com

Jak pozbyć się swędzenie skóry z Sody oczyszczonej

Jak pozbyć się swędzenie skóry z Sody oczyszczonej


Nie ma nic gorszego niż swędzenie. Z wyjątkiem być może uporczywego swędzenia. Jest tak wiele drogie na recepty, takie, które są skuteczne, bu równą liczbę dziwne i cudowne tanich środków domu. Z mojego doświadczenia, nic nie działa lepiej niż sody oczyszczonej (lub bi-carb) pasty. Oto mój przepis na go do ukąszenia komara, pokrzywy ukąszenia, użądlenia i włochate gąsienice niemal każdej innej formie swędzenie skóry można sobie wyobrazić. To nawet dobre dla łagodnych oparzeń. Bez względu na to, co jest przyczyną swędzenia skóry, to fajną pasta będzie Pan, lub twoi bliscy oddycha z ulgą, w żadnym momencie. Ciągle niektóre wstępnie porównaniu w lodówce w czasie gorących, mokrych lata być stosowane do komary. To niemożliwe, dla aktywnych dzieci, jak i dorosłych w celu ich uniknięcia, ale przynajmniej ta pasta daje ulgę.

Instrukcje

1 miejsce około 2 łyżki sody, czy to bi-carb lub pieczenia, w pojemniku, najlepiej ceramiczne lub szklane.

2 Powoli dodać zimnej wody i wymieszać z metalową łyżką, aż do uzyskania gęstej pasty. Musi mieć grubość, ale nie tak gruba, aby były trudne do rozprzestrzeniania się.

3 Delikatnie umyć swędzącą powierzchnię skóry, aby upewnić się, że jest czysty.

4 Osusz swędzącą powierzchnię skóry przez klepiąc go lub zasłaniając je czystym ręcznikiem.

5 Korzystając z tyłu metalową łyżką do rozprzestrzeniania się mieszaninę przez swędzącą powierzchnię skóry. Kojąca mieszanka zrobi jego rzecz, suche i spaść skórę

6 Uruchom obszar pod zimną wodą i osuszyć ręcznikiem.

Wskazówki:

  • Używam starą srebrną łyżkę, jak to doskonale przewodzi temperaturę i zimno pomaga w łagodzeniu swędzenie skóry. Mamy nawet utrzymać łyżki w lodówce, jak wielkie tropikalne komary dają małe dzieci straszne swędzenie i zimno w połączeniu z pastą sody oczyszczonej jest tak zwalniające.