adcov.com

Jak pozbyć się suchej wysypka To jest zainfekowany

Wysypki spowodowane przez suchość skóry są częstym zjawiskiem, szczególnie w zimie. Oni wydają się być czerwona, łuszcząca się i swędząca. Zarazki, brud i bakterie na naszych rękach i pod naszych paznokci zeskrobać przez już surowego skóry wysypka, kiedy nowa, co może prowadzić do infekcji. Co swędziało przed mogą być teraz prawie nie do zniesienia, a wygląda jeszcze gorzej. Musimy traktować wysypka, a także leczeniu infekcji więc nie rozprzestrzenił i stworzenie poważnej sytuacji jak zakażenia gronkowcem. Są rzeczy, które możesz zrobić, aby pozbyć się wysypka na skórze suchej, że jest zainfekowany.

Instrukcje

1 Unikaj kąpieli, zwłaszcza długie gorące nich. Wanny nasilać suchość skóry okradając go z jej wilgoci z naturalnych olejów. Mydła i brudu w kąpielą może również pogorszyć infekcji.

2 Umyć mydłem i wodą. Nie używaj alkoholu do czyszczenia obszaru zapowietrzonego. Alkohol jest suszenie, które będzie tylko dokonać wysypka gorzej.

3 Użyj maść z antybiotykiem, jak Neosporin. Bądź pewien, że to ma podstawowy składnik nawilżający, jak wazelina.

4 stosuje się hydrokortyzon na tylko do walki wysypka swędzenie.

5 Nie wolno drapać - będzie rozprzestrzeniać tylko infekcję lub pozwalają wniknąć głębiej. Trzymaj paznokcie bardzo krótkie, aby zrobić minimalne szkody w nocy, przy zachowaniu obszaru zapowietrzonego obandażowaną jak śpisz.

6 Kontynuuj nawilżają obszar wokół infekcji. Wazelina, krem ​​nawilżający i jakości oliwy z oliwek są wszystkie opcje, które mogą przynieść ulgę. Upewnij się, że nie będzie nic w lub na zakażenia.

7 Zobacz lekarza, jeśli obszar zaczyna płakać lub ropa. Możesz mieć bardziej poważne zakażenie, które muszą być traktowane z silniejszym miejscowego antybiotyku lub antybiotyk doustnie.

Wskazówki:

  • Twoja skóra jest domem dla niektórych bardzo śmiercionośne bakterie, gronkowiec jest tylko jednym z nich. Kiedy się do otwartej rany i mogą przerodzić się w poważne zakażenie, mogą być poważne konsekwencje. Skonsultować się z lekarzem na temat każdej rany, które nie poprawi lub zacząć leczyć się w czasie.