adcov.com

Jak pozbyć się rozstępów na brzuchu

Jak pozbyć się rozstępów na brzuchu


Nieatrakcyjne linie ciemne zwane rozstępy mogą pojawić się na skórze brzucha, jeśli szybko zyskać lub stracić znaczną ilość masy. Choć ciąża jest główną przyczyną żołądka rozstępów, inne zmiany masy ciała może przynieść tych irytujących znaków. Można się ich pozbyć za pomocą metod, jak proste jak balsam lub inwazyjnych w chirurgii plastycznej.

Instrukcje

1 Rub krem na obszarach skóry, które mają rozstępy na co dzień. Stosować kremy, które mają witaminy E i K, ponieważ są one najbardziej prawdopodobne, aby poprawić kondycję skóry. Stosować kremy i płyny, jak tylko pierwsze zauważyć istnienie rozstępów, jak stają się one mniej leczyć już, że są wokół.

2 skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy silniejszy krem na receptę mogą być konieczne, aby usunąć rozstępy.

3 Przejdź na dietę o niskiej zawartości tłuszczu, aby schudnąć na stałym i zrównoważonym tempie, jeśli rozstępy pojawiły się z powodu nagłego przyrostu masy ciała.

4 Zobacz chirurga plastycznego i mają mu zrobić konsultacje w celu określenia, czy twoje rozstępy można usunąć za pomocą chirurgii laserowej.

Wskazówki:

  • Możesz uniknąć coraz więcej rozstępów, upewniając się, że można zyskać lub stracić na wadze w powolny i równomierny sposób i regularnie używając balsamu z witaminą E.
  • Kofeina, alkohol i cukier są szkodliwe dla skóry, więc unikać spożywania ich, gdy trzeba pozbyć się rozstępów.