adcov.com

Jak pozbyć się pęcherzyków gazu

Jak pozbyć się pęcherzyków gazu


Pęcherzyki gazu wywołane przez pokarm lub choroby może prowadzić do bólu i dyskomfortu w żołądku i jelitach. Cukry niestrawione w niektórych środkach spożywczych tworzenia się pęcherzyków powietrza, które unoszą się wzdłuż przewodu pokarmowego, aż wydalony z organizmu. Pozbycie się pęcherzyków gazu lub zapobiegania występowaniu łagodzi często bolesne i żenujące pęcherzyków powietrza problem. Spójrz na niektórych środkach spożywczych, które zachwiać żołądka lub powodować wzdęcia zachować pęcherzyki gazu do minimum.

Instrukcje

1 Take over-the-counter leków zobojętniających lub leków przeciw-gazowych w celu wyeliminowania pęcherzyków gazu w żołądku. Sprawdzić leki zobojętniające lub leków przeciw-gazowych zawierające symetykon, że ograniczenia gazu.

Żywność 2 krańcowe które powodują pęcherzyki gazu, takich jak fasola, brokuły, brzoskwinie lub kapustą. Należy unikać gumy do żucia lub do picia napojów gazowanych, które wprowadzają powietrze do żołądka. Prowadzić dziennik żywności w razie wątpliwości z produktów, które przyczyniają się do pęcherzyków gazu. Czasopismo pomaga izolować, które pokarmy wywołują powietrza w żołądku, więc można wyeliminować lub zmniejszyć ich z diety.

3 Należy unikać picia lub jedzenia zbyt szybko, jak przełknąć większych ilości powietrza podczas jedzenia szybko, w przeciwieństwie do jedzenia powoli. Nie pije ze słomy, która wprowadza również pęcherzyki powietrza do żołądka.

4 Take over-the-counter pomoc pokarmowego przed jedzeniem Gazowy żywności. Lek zatrzymuje powstawaniu pęcherzyków powietrza.

5 Zobacz lekarza o ponad-the-counter leki, pokarmy lub ograniczenia nie zmniejszyć pęcherzyki gazu. Refluks lub zespół jelita drażliwego może powodować pęcherzyków powietrza i wymaga leków na receptę w celu wyeliminowania problemu.