adcov.com

Jak pozbyć się Nits Bez Czesanie je

Jak pozbyć się Nits Bez Czesanie je


Nitów, małe białe lub jasne jaja wszy, towarzyszą inwazji wszy. Objawy wszy, zwany także wszawicy, zazwyczaj występują na skórze głowy i obejmują świąd i małe czerwone owrzodzenia. Aby usunąć wszy, nitów trzeba usunąć, zatrzymując cykl życia w ciele gospodarza. Mokre czesanie było zalecane leczenie; Jednak dowody znalezione przez Canadian Pediatric Society zauważa, że ​​czesanie się wszy gnidy nie jest skuteczną metodą leczenia. Usunięcia gnid, zamiast, zbierając je i leczenia włosów i skóry głowy ze specjalnie traktowanej szamponu.

Instrukcje

1 Upewnij się, że obecne są wszy badając skórę głowy w silnym oświetleniu. Korzystanie z grzebienia, osobna włosy na sekcje, i spojrzeć wzdłuż nici, aż do głowy. Jeśli widzisz, małe, białe lub jasne owalne jaja, a następnie rozpocząć wszy. Również rozpocząć leczenie, jeśli widzisz wszy, które są czarne i małe - o wielkości nasiona sezamu. Dorosła wesz będzie około 2 do 4 mm.

2 Płaszcz włosów z odżywką, aby ułatwić, aby zobaczyć gnid. Wyłowić żadnych gnid lub wszy za pomocą palców. Umieść gnid w szczelnej, hermetycznej plastikowej torbie i wyrzucić worek. Umieścić torebkę, natychmiast, w swojej zewnętrznej kosza.

3 Postępuj zgodnie ze wskazówkami dokładnie, na szampon wszy lub leczenia opalania. Nie pozostawiać produktu na skórę głowy dłużej niż instrukcją, ponieważ może to spowodować podrażnienie chemiczne.

4 Powtarzanie leczenia w przypadku siedmiu do 10 dni, w celu zapewnienia, że wszy oraz gnid nie ma. Wszy mogą żyć w organizmie do 30 dni, ale może żyć tylko w innych miejscach, przez trzy dni. Powtarzając leczenie jest konieczne, ponieważ gnidy wziąć sześć do dziewięciu dni do wylęgu i powtarzając leczenie zabije wszelkie pozostałe gnidy, które wykluło się wszy.

5 rzeczy, które przychodzą umyć w kontakcie z zarażonego obszaru - pościeli, odzieży, grzebienie, szczotki, wstążki do włosów, kapelusze - w gorącej wodzie do zabijania wszy i gnid. Przedmioty, które nie mogą być myte - poduszki, słuchawki - należy dokładnie odkurzyć lub umieścić w szczelnym worku przez co najmniej dwa tygodnie.

Wskazówki

  • Zbadaj włosy każdego członka rodziny w celu ustalenia, czy wszy rozprzestrzeniają.
  • Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wszy, nigdy nie dzielić przedmioty, które wchodzą w kontakt z głowy, takich jak grzebienie i kapelusze.
  • Zawsze należy być ostrożnym przy użyciu produktów chemicznych.
  • Skonsultować się z lekarzem, jeśli zabiegi nie są pozbyć się wszy i gnid.