adcov.com

Jak pozbyć się Hammertoes

Hammertoes nazywane są takie, ponieważ są one skurcz palców, które czynią je przypominać pazur młotka. Nieprawidłowości te są zwykle spowodowane przez noszenie obuwia, które są zbyt szczelne i zmusza palce w nienaturalnych pozycjach. Hammertoes może być bardzo bolesne, jeśli pozostawione bez opieki. Jeśli było odwiedzić podiatrist, on / ona najprawdopodobniej sugerują operację korekty zmienioną strukturę hammertoe. Nie zawsze jest to konieczne. W większości przypadków, można pozbyć się hammertoes na własną rękę, bez konieczności uciekania się do zabiegów chirurgicznych.

Instrukcje

1 Sprzedam szynę hammertoe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Istnieje szyny, które są zaprojektowane, aby skorygować zarówno pojedyncze hammertoes i wiele hammertoes. Można znaleźć niektóre Internecie, przechodząc do strony internetowej w ramach dodatkowych środków.

2 Przesuń stopę w hammertoe szyny, upewniając się, że palec jest dotknięte w odpowiedniej lokalizacji dla danego typu szyny, które kupiłeś. Ponadto, będzie kilka marek, które pozwalają nosić skarpetki nad nimi, podczas gdy inne nie.

3 Kiedy trzeba nosić buty, umieścić te płaskie na. Gdy szukasz prawo płaskiego buta, trzeba upewnić się, że nie jest odpowiednia ilość miejsca w okolicy palców, co pozwala swobodnie poruszać palcami.

4 Chodzić boso, tak często, jak to tylko możliwe. Bez granicach buty, palce mogą się zrelaksować i przenieść jak trzeba.

Wskazówki:

  • Przed przystąpieniem do leczenia czegokolwiek na własną rękę zawsze skonsultować się z lekarzem. Możesz mieć bardziej poważny przypadek hammertoe, które będą trwały tylko operacyjnie.