adcov.com

Jak pozbyć się Galla kamieni z Remedy Home

Prawie każdy ma kamienie żółciowe, choć większość z nas nigdy nie wie. Mniejsze kamienie przejść bezboleśnie przez jelito cienkie lub pobyt szczęśliwie w pęcherzyku żółciowym. Jednak, gdy kamienie żółciowe zbyt obfite, mogą powodować stan znany jako kolki żółciowej, w którym staje się słaby i pęcherzyka zainfekowany. Kamienie żółciowe mogą utknąć w przewodzie żółciowym, powodując rozdzierający ból i infekcję, zwykle wymaga chirurgicznego usunięcia pęcherzyka żółciowego. Niektóre produkty mogą pomóc w utrzymaniu zdrowego pęcherzyka żółciowego, a istnieje również wiele różnych oczyszcza można spróbować pozbyć ciała z kamieni żółciowych, które już powstały.

Instrukcje

Jak pozbyć się Galla Stones z Remedy Home

1 Rozpocznij zmodyfikowana szybko na wzrost. Pić tylko filtrowaną wodę i herbatę ziołową (rumianek jest dobry wybór dla jego właściwości relaksacyjne, promowanie).

2 Jedz co najmniej pięć zielonych jabłek w ciągu dnia, gdy są głodne. Możesz zastąpić czerwone jabłka, czy zielone są zbyt kwaśne, ale zielone jabłka zawierają więcej pektyny, które mogą pomóc złagodzić kamieni żółciowych i pozwoli im przejść łatwiej.

3 Mix lekko podgrzać (temperatura ciała jest dobry) oliwy z oliwek z sokiem z cytryny i popijać powoli na przestrzeni godziny przed snem.

4 snu na prawym boku z prawej nogi sporządzone w kierunku klatki piersiowej. Należy przekazać kamienie w stolcu rano, choć może być obudzony w środku nocy z chęcią przenieść wnętrzności. Jeśli oczyścić była skuteczna, należy zauważyć, żółte kulki w stolcu.

5 rozważyć wolniejsze oczyścić poprzez wycinanie żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, jaj, mięsa i produktów mlecznych przez trzy tygodnie. W tym czasie zjeść jeden lub dwa rzodkiewki dziennie między posiłkami i pić rumianek pięć filiżanek herbaty dziennie. Dodaj pięć łyżeczek oleju lnianego do żywności w ciągu dnia co najmniej sześć dni w tygodniu. Ten schemat będzie powoli pozbyć ciała kamieni żółciowych.

Wskazówki:

  • Inne pokarmy, aby uwzględnić w diecie dla zdrowia ogólnego pęcherzyka żółciowego obejmują gruszki, cytryny, limonki i pasternak.
  • Skuteczność uderzenia pęcherzyka żółciowego jest kwestionowana w tradycyjnej medycynie, a niektórzy praktycy służby zdrowia, że ​​może nawet spowodować atak pęcherzyka żółciowego. Jeśli czujesz ból w czasie płukania, szukaj natychmiastowej pomocy medycznej.