adcov.com

Jak pozbyć się drożdże w Domu

Drożdże zakażenia są częste, a oni spowodowane przez przerost grzyba Candida. Kilka czynników wpływa na infekcje drożdżowe, takie jak niski układu odpornościowego, ciąża, stresu i antybiotyków. I częste objawy to świąd, tkliwość pochwy, biały absolutorium i bolesne oddawanie moczu. Podczas niewygodne, istnieją sposoby, aby szybko zaradzić drożdże w domu.

Instrukcje

1 Kup OTC przeciwgrzybicze kremy. Over-the-counter leki zawierają substancje czynne, takie jak mikonazol i klotrimazol, które zabijają objawy infekcji i problemów. Użyj leki zgodnie z zaleceniami.

2 Użyj jogurt. Jogurt zawiera bakterie, które zabija drożdże. Jedz jogurt pozbyć się drożdże w domu jogurt lub miejscowo stosuje się do obszaru pochwy.

3 Weź suplementów czosnku. Czosnek jest środek grzybobójczy i skuteczny środek w domu na infekcje drożdży. Jedz czosnek ząbek czosnku lub brać kapsułki do wyleczenia infekcji.

4 Eksperyment z żurawiną. Żurawiny są szeroko stosowane do zapobiegania i leczenia zakażeń dróg moczowych. Jest również skuteczny w leczeniu zakażeń drożdży, ponieważ żurawina zmniejsza poziom pH moczu, i kwaśny mocz może zabić zakażenia. Pić sok z żurawiny lub suplementy żurawiny, aby pozbyć się infekcji.

5 W obszarze, w suchym pomieszczeniu. Nadmiar wilgoci w okolicy narządów płciowych może powodować drożdże i przedłużyć infekcji. Całkowitego wyschnięcia powierzchni po kąpieli, i nosić bawełnianą bieliznę i luźne ubrania.