adcov.com

Jak pozbyć się czarnych Toenails

Jak pozbyć się czarnych Toenails


Czarne paznokcie wystąpić z powodu infekcji grzybiczej. Zgodnie z Mayo Clinic, zakażenia grzybicze są bardziej powszechne niż w palcach rąk, ponieważ obszar jest narażony na ciemnych, wilgotnych obszarach, takich jak buty, częściej, co powoduje zakażenia grzybiczego do tworzenia i rozprzestrzeniania się. Istnieje kilka sposobów, aby pomóc w leczeniu czarne paznokcie, które pojawiają się z grzybicy, zarówno w domu jak i przy pomocy lekarza.

Instrukcje

1 Napełnij miskę z jedną część octu i dwie części ciepłą wodą. Moczyć zainfekowane paznokcie u nóg w basenie na 20-30 minut, dwa do trzech razy w tygodniu. Zgodnie z Mayo Clinic, to moczyć może pomóc promować zdrowe paznokcie i zapobiega rozwojowi bacterias, że może zrobić czarne paznokcie gorzej.

2 Pokrywa zainfekowane paznokcie z olejkiem z drzewa herbacianego lub krem raz dziennie przez tydzień. Według WebMD, to może pomóc leczyć Grzybica stóp.

3 Porozmawiaj z lekarzem na temat leków na receptę anty-grzybicze. Leki takie, jak Lamisil i Sporanox mogą być przyjmowane doustnie i powoli leczyć infekcję w ciągu sześciu do ośmiu tygodni, w zależności od Mayo Clinic.

4 Porozmawiaj z lekarzem o receptę na anty-grzybicze paznokci Polski. Te lecznicze, takie jak szlifuje PENLAC, umieszczone są na tym terenie przez siedem dni w czasie i zgodnie z Mayo Clinic, codzienne korzystanie z polskiego może pomóc wyjaśnić to zakażenie grzybicze paznokci.

Wskazówki

  • Uniknąć uzyskania zakażenia grzybiczego, nosząc sandały w natryskach, zmieniając swoje skarpetki codziennie i myć ręce po dotknięciu zainfekowany paznokieć.
  • Płyn do płukania ust mogą być stosowane w miejsce mieszaniny ocet i wodę moczyć stopy przez 20 do 30 minut, dwa lub trzy razy tygodniowo.