adcov.com

Jak pozbyć się czarnych pachami

Jak pozbyć się czarnych pachami


Czarne pachy może być kłopotliwe, ale często jest to stan, który można leczyć. Nietypowo czarne pach może być spowodowane przez wiele rzeczy, w tym martwych komórek skóry, reakcji na antyperspirant, lub gruczołów zaburzenia związanego z produkcji insuliny w organizmie. Złuszczania skóry kwasem mlekowym jest wiadomo, że ten stan, a w soku kwas cytrynowy stosuje się również w licznych środków domowych na całym świecie, aby odciążyć ciemne plamy na skórze.

Instrukcje

1 Wymieszać mąkę gram (zwany również mąki z ciecierzycy lub dhalu kwiat), twaróg, kurkuma i mleko razem w małej misce. Wymieszać łyżką, aż składniki są łączone w celu utworzenia równomiernej konsystencji pasty.

2 Zastosuj pastę do pachy. Chwycić garści i natrzeć na każdą pachę, aż wszystkie pasty używany. Niech pasta siedzieć pod pachami na 15 minut.

3 pasty się umyć w zimnej wodzie.

4 Pokroić cytrynę w plastry z nożem kuchennym. Rub kawałek na każdej pachy po kąpieli tak, że sok z cytryny jest pozostawiony na pachy. Niech sok wyschnięcia. Utrzymać stosowanie soku z cytryny codziennie do pachy rozjaśnić.

Wskazówki:

  • Aby uniknąć czarnych pachy od powrotu, nosić ubrania, które są luźniejsze w obszarze pod pachami, na zmianę z dezodorantu antyperspirantu i zrywać lub wosk na pachy zamiast golenia. Jeśli masz nadwagę, obniżyć spożycie tłuszczów i cukrów.