adcov.com

Jak pozbyć się ciemnych plam Szybko

Każdy chce jasną i piękną skórę. Niestety, brązowe lub ciemne plamy mogą rozwijać się na twarzy i zmniejszyć nieskazitelny wygląd. Ale istnieją proste sposoby, aby pozbyć się ciemnych plam. Podczas gdy jest to niemożliwe, aby pozbyć się skóry ciemne plamy na noc, po kilka sztuczek kosmetyczne szybko poprawić swoją skórę.

Instrukcje

1 poddawane terapii laserowej, aby szybko pozbyć się ciemnych plam. Najszybszym sposobem, aby pozbyć się nieestetycznych przebarwień jest mieć terapię laserową. Dermatolog przeprowadza procedurę, w której światło wiązki laserowej niszczy niechciane komórki skóry, które rozjaśnia ciemne plamy i upiększa skórę.

2 Planowanie peeling chemiczny. Innym sposobem szybkiego pozbyć się ciemnych plam ma mieć skórkę chemiczną. To bezpieczna wykorzystuje kwas usunąć wierzchnią warstwę uszkodzoną skórę. Gdy lekarze stosują chemiczne, uszkodzone złuszcza skórę, pozostawiając zdrową skórę, aby pokazać.

3 Usuń ciemne plamy z mikrodermabrazji. Ten bezbolesny proces polega mikroskopijne kryształy ściernych i ciśnienie. Lekarz łagodnie masuje skórę kryształów ściernych. Procedura wyrównuje pigmentację, usuwa przebarwienia i zmiękcza skórę.

4 Oczyścić i złuszczają skórę regularnie. Rutynowej pielęgnacji skóry może skutecznie usuwać przebarwienia i zapobiec w przyszłości miejsca. Złuszczanie usuwa martwe i uszkodzone komórki skóry. Dodatkowo te produkty zawierają aktywne składniki szybko pozbyć się ciemnymi plamkami i poprawić wygląd skóry.

Eksperyment z 5 wybielania maski. Niektórzy ludzie mają skłonność do przebarwień. Jeśli tak, wybielanie maska ​​może pomóc. Produkt stopniowo rozjaśnia ciemne plamy i ton wagi skóry. Stosuje się maskę raz lub dwa razy w tygodniu.