adcov.com

Jak pozbyć się cellulitu i uderzeniami

Jak pozbyć się cellulitu i uderzeniami


Cellulitu i nierówności na skórze mogą być nieatrakcyjne i są znacznie częściej u kobiet niż u mężczyzn. Istnieje wiele produktów i procedur, które twierdzą, pozbyć się cellulitu i uderzeniami, ale ich skuteczność powinna być spełnione ze sceptycyzmem. Niestety, nie ma medycznie odpowiednie skróty do pozbycia się cellulitu i wstrząsami. Cała nadzieja nie jest stracone, ponieważ istnieją sposoby na zmniejszenie i wygładzenie cellulitu.

Instrukcje

1 Zrozum, co cellulit jest i gdzie stłuczki pochodzą. Cellulitu i nierówności na skórze są wykonane z tłuszczu, podobnie jak innych zapasów tłuszczu w organizmie. Czasami, złogi tłuszczu wokół i w naszym tkanki łącznej, to jest efekt falowania pod skórą. To jest bardziej powszechne, aby znaleźć cellulit na biodrach, udach i pośladkach rejonie kobiecych ciał, i to jest bardziej powszechne u kobiet z cieńszej skóry. Oznacza to, że cellulit może pojawić się więcej w naszym wieku organy, ponieważ nasza skóra staje się cieńsza.

2 Więcej informacji na temat rozwiązań przejściowych. Krótkoterminowe, możliwe jest zmniejszenie cellulitu i wstrząsami. Zabiegi, takie jak masaże, drenaż limfatyczny lub pracy przez kremy cellulitu tymczasowo czyni skórę mocniej i dlatego wygładzając wyboista złogi tłuszczu w krótkim czasie. Najlepszym sposobem, aby pozbyć się cellulitu i uderzeniami w sposób długoterminowy, jest jednak to, aby pozbyć się tłuszczu.

3 Zmniejsz spożycie tłuszczów. Zacznij dietę o niskiej zawartości tłuszczu, a jeśli to konieczne, skontaktować się z lekarzem lub dietetykiem w zakresie tego, co jest najlepsze dla Ciebie. Dieta niskotłuszczowa ogół pomija tłuszcze i oleje, więc ograniczyć spożycie produktów mlecznych, smażonych potraw, deserów i olejów.

4 Ćwiczenia. American Heart Association zaleca wykonywanie przez co najmniej 30 minut każdego dnia. To pomoże Ci schudnąć, stracić tłuszcz i zyskać mięśni i cellulitu i uderzeń zmniejszy. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem siłownię, poprosić o osobistego trenera, aby pomóc cellulitu i nierówności "obszarów problemowych" z poszczególnych ćwiczeń.