adcov.com

Jak pozbyć się Bunions & Hammertoes

Choć chodzenie jest jedną z pierwszych rzeczy, człowiek dowiaduje się, wiele osób nie dowiedzieć się, jak zrobić to poprawnie. Chodząc na dziwnymi kątami lub w słabo dopasowanych butów, wiele osób spowodować uszkodzenie nogi. Niektóre z najczęstszych problemów stóp i hammertoes są bunions. Poprzez wprowadzenie pewnych korekt w obuwia i przez podjęcie pewnych środków ostrożności, można dowiedzieć się, jak pozbyć się bunions i hammertoes.

Instrukcje

1 Zacznij sobie lepsze buty. Często źle dopasowane buty są głównym czynnikiem rozwoju palców i stawów nieprawidłowości jak bunions i hammertoes. Znajdź buty z otwartych terenów wokół dużych palcach. Wybierz buty, które są na tyle szerokie, aby nie zginać hammertoe-dotknięty palce.

2 Weź leki przeciwzapalne w celu złagodzenia stanu zapalnego i bólu. Poprzez zmniejszenie obrzęku stawów rąk i nóg, można zmaksymalizować efektywność swoich innych zabiegów. Skonsultować się z lekarzem na temat leków schematu odpowiedniego dla swoich potrzeb. Śledź zakazanych planu lekarza, dla konkretnych leków, dawki i częstotliwości dawki dokładnie.

3 Zastosuj taśmę ochronną na piechotę, aby pomóc dotkniętym bunions uczta. Poduszki ochronne taśmy może zmniejszyć ciśnienie i podrażnienia na bunions. Użyj kilku warstw taśmy zastosować warstwę amortyzującą przez bolący guz, aby normalny ruch wygodne. Owinąć nogę taśmą, aby pomóc utrzymać bolący guz w pozycji pragnienie.

4 Czy ćwiczenia palców w celu rozciągnięcia i wyprostuj hammertoes. Wykonując ćwiczenia, które działają na zwinność TOE, można poluzować i usunąć problem. Umieść marmur na podłodze i próbował go podnieść ze swoimi dotkniętych palce, chwytając i przesuwając marmuru. Powtarzanie ćwiczeń często w ciągu dnia.

5 zasięgnąć porady lekarza w sprawie operacji naprawczych. Czasami bunions i hammertoes się tak poważne, że korekta chirurgiczna jest najlepszym rozwiązaniem dla leczenia. Skonsultować się z lekarzem i podjęcie decyzji z nią, czy będzie wymagać operacji.

Wskazówki:

  • Ortopedyczne wkładki do butów mogą pomóc poprawić różne problemy ze stopami.
  • To jest zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem na temat jakiegokolwiek nieszczęścia.