adcov.com

Jak pozbyć się brodawek Blisko paznokcia

Jak pozbyć się brodawek Blisko paznokcia


Okołopaznokciowy brodawki, które są wywoływane przez wirusa brodawczaka ludzkiego lub HPV, rozwijać w pobliżu lub pod paznokcie i paznokcie. Chociaż takie brodawki są małe w pierwszym, rosną w czasie, a może w końcu się zakorzenić pod paznokciem. Jeśli nie właściwie leczone, brodawki pobliżu paznokci może zniszczyć łożyska paznokcia, powodując paznokci spaść. Lekarze mogą oferować kilka kroków, lub można wykonać pewnych technik w domu wyleczyć ten problem i zapobiec jego pogorszenie.

Instrukcje

Procedury Wykonanie Lekarzy

1 świe zabiegi laserowe, aby pozbyć się brodawki. Zadzwoń do biura lokalnych lekarzy i dermatologów, aby zobaczyć, czy oferuje zabiegi laserowe dla ciepłej usunięcia. Jeśli tak, to dowiedzieć się, jak wiele kosztów procedury. Umówić się na spotkanie i pokazać się, że leczenie odbywa. Większość płciowych mogą być usuwane ze skóry w trakcie jednej sesji.

2 Pobierz brodawkę usunięte z ciekłym azotem. Skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu uzyskania informacji o dostępności zamrażania i usuwania brodawek i ile koszty procedur. Umówić się na spotkanie i pokazać się, że leczenie odbywa. Za pomocą ciekłego azotu, brodawka jest zamrażana i albo spadnie lub zostanie odcięta przez lekarza, jeżeli jest dostępny.

3 skonsultować się z lekarzem na temat stosowania kwasu salicylowego do usuwania brodawek. Jeśli brodawka jest w pełni widoczne, kwas salicylowy może być realną opcją, aby usunąć brodawkę poprzez zastosowanie kwasu do strefy i po to pochłonąć w komórkach skóry. Umówić i mieć zabieg wykonywany. Proces może być czasem bolesne, a czasami powoduje blizny gdzie wart był.

Strona główna zadośćuczynienie za brodawki

4 Sprzedam over-the-counter usuwania brodawek. Jeśli brodawka pobliżu paznokcia jest w pełni dostępny, zastosować krem ​​do stosowania miejscowego brodawek przeciw. Skonsultuj się ze wskazówkami na opakowaniu, aby dowiedzieć się, ile kremu używać i jak prawidłowo stosować go na skórę. Inne produkty, takie jak bandaże usuwania brodawek, są również dostępne.

5 Zastosuj jakiś ocet jabłkowy cydr z wacikiem. Umieść wacik na brodawki i zabezpieczyć wacik do brodawki za pomocą małego bandaża noc. Bandaż i usunąć wacikiem z brodawki rano aby powierzchnia "oddycha". Powtórz ten proces na noc, aż brodawki zniknęły.

6 Przykryj brodawkę z paznokci. Zanurz wacik w paznokci i szczotki brodawkę z wacikiem i Polski. Powtórz ten proces kilka razy dziennie, według własnego uznania, aż brodawka zniknie lub spada. Chemikalia w paznokci uszczelnienia brodawkę od składników powietrza potrzebuje, aby przetrwać, a tym samym powodując, że "śmierć" i opadają.

7 czerwone baby umyć ziemniaki i pokroić je na ćwiartki z użyciem noża. Weźmy jeden z kwartałów i umieścić jeden z odsłoniętych końców bezpośrednio na brodawkę. Trzeć ziemniaki iz powrotem na powierzchnię brodawki w ruch kołowy przez kilka minut. Powtórzyć ponownie trzy razy dziennie z innych kwartałów ziemniaków aż brodawka zniknie.