adcov.com

Jak pozbyć się błędów lub biegunka jelitowe

Jak pozbyć się błędów lub biegunka jelitowe


Masz problemy z żołądkiem jest szkodliwe dla całego swojego życia. W przeciwieństwie do bólu mięśni lub ból głowy, są chwile, kiedy tylko drobne kłopoty żołądka może utrzymać się w pracy lub korzystających z życia osobistego. Choć nie zawsze można od razu odrzucić kłopoty żołądkowe i jelitowe, istnieją sposoby, aby złagodzić dyskomfort i przyspieszyć Ci na drodze do odzyskania.

Instrukcje

1. Jedz powoli. Zwróć uwagę na swoje ciało. Jeśli jesz pół kawałek chleba i ból pogarsza się, przejść do mniej istotnego bulionu. Unikaj żywności, która może nasilać biegunkę, takich jak produkty mleczne i tłustych pokarmów.

2 ssać chipy lodu. Trzeba zatrzymać nawilżona i chipy lodu pozwoli wprowadzić płyn do systemu powoli, bez szokujące ciała.

3 Bary. Nic szybciej wyleczyć zaburzenia przewodu pokarmowego niż reszta i płynów.

4 Unikaj leki przeciwbólowe. Te zdenerwowany żołądek i prawdopodobnie będzie jakiś problem z przewodu pokarmowego gorzej.

5 Weź smoczki żołądka. Leki takie jak Pepto-Bismol może zmniejszyć ilość kwasu w żołądku, spowolnić biegunkę i tymczasowo usunąć nudności. Można również brać leki anty-biegunki, choć może to uczynić biegunka gorzej, jeśli jest spowodowane infekcją bakteryjną lub pasożyta.

6 Pij dużo kofeiny, nie-nie-słodkich napojów. Jedną z największych przyczyn powikłań biegunki lub grypa żołądka strat cieczy w organizmie. Pobyt uwodniony jest niezwykle ważne i jest naprawdę tylko leczenie konieczne.