adcov.com

Jak pozbyć się bakterii żołądka Naturalnie

Bakterie żołądka występuje naturalnie w przewodzie pokarmowym i jest korzystne w regulacji stanu zdrowotnego układu trawiennego. To "dobre" bakterie żołądka działa jak naturalny przeciwciała, utrzymując infekcje jelitowe pod kontrolą. Chorobotwórcze lub "złe" bakterie żołądka jest często spożywana przez żywność lub antybiotyków. Jej objawy są często związane z problemami trawienia. Ból brzucha i niestrawność są wspólne wskaźniki nadmiaru bakterii żołądka. Objawy to biegunka, wymioty, wzdęcia, nudności i odwodnienie. Po bakteria infekuje błonę śluzową żołądka, może wystąpić owrzodzenie. Istnieje kilka naturalnych sposobów, aby pozbyć żołądek patogennych bacterias naturalnie.

Instrukcje

1 Wykonywanie probiotyki składające się z "dobrych" bakterii zatrzymać wzrost bakterii naruszania pokarmowego podczas budowania układu odpornościowego. Biorąc probiotyki traktuje Grzybica Candida ustanawiając duże, zdrowe ilości dobrych bakterii w walce z Candida zajmują jelita. Biorąc probiotyki również leczy i zapobiega infekcjom pochwy drożdży. Weź probiotyki jedząc jogurt z żywych kultur, zupa miso lub tempeh. Biorąc probiotyczny suplement daje bardziej równomierne dawki. Weź trzy tabletki do żucia na dobę przez łatwiejszego wchłaniania lub 500 mg na dobę w kapsułce. Upewnij się, że głównym składnikiem jest A. acidophilus.

2 picia Kombucha herbaty jako naturalny probiotyk umożliwia pożyteczne bakterie żołądka i zachęca zdrowych bakterii jelitowych przez wprowadzenie bakterii wytwarzających kwas mlekowy, podobne do bakterii A. acidophilus żywej jogurt. Kombucha wytwarza się przez zmieszanie drożdży i kolonie bakteryjne z cukrem i czarnej lub zielonej herbaty. Sfermentowany płyn, który jest produkowany jest ocet, witaminy z grupy B oraz wiele związków, które pomagają w trawieniu i eliminacji złych bakterii żołądka. Kombucha może być warzone w domu lub kupić w sklepach zdrowia. Nie istnieją konkretne instrukcje dotyczące dawkowania Kombucha i żadne działania niepożądane były zgłaszane ze względu na nadużywanie.

3 w leczeniu nadmiernej bakterie żołądka z mniszka lekarskiego. Nadmiar bakterii żołądka może wynikać z braku kwasu solnego w żołądku. Biorąc mniszek podnosi poziom HCL naturalnie i łagodzi podrażnienia żołądka. Korzystać ze wszystkich części mniszka lekarskiego. Naciśnij kwiaty dandelion w winie lub gotować i jeść warzywa, jak i korzeń. Zrób ocet, nalewki lub palone korzeń mniszka. Standardowa dawka wynosi od 10 do 20 kropli nalewki kanału przed jedzeniem. Po trzech do sześciu tygodni, objawy powinny być dobrze ustąpi.