adcov.com

Jak pozbyć Nail Grzyby

Jak pozbyć Nail Grzyby


Nail grzyb może wystąpić, gdy paznokcie są stale narażone na środowiskach wilgotnych i ciepłych. Zakażenie może pojawić się w postaci żółtego lub białego obszaru pod paznokciem. Po paznokci grzybem smarowania może poruszać się głębiej do paznokci, powodując zmiany barwy i zgrubienie paznokci. Może również się bolesne, i krawędź paznokcia może rozpadać, powodując poszarpaną krawędź. Mayo Clinic wymienia następujące jako sposoby, aby pozbyć się grzyba paznokci.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem na temat przepisując leki przeciwgrzybicze jamy ustnej, takich jak yerbinafine, flukonazol lub itrakonazol. Nie mogą być skutki uboczne, i nie może być zalecane dla osób z zastoinową niewydolnością serca lub z chorobami wątroby.

2 Skonsultuj się z lekarzem na temat przepisywania lakier przeciwgrzybiczy do łagodnych infekcji. To jest pomalowany na powierzchni codziennie.

3 Skonsultuj się z lekarzem na temat korzystania z ponad-the-counter leki miejscowe przeciwgrzybicze. To nie może wyleczyć infekcję, ale lekarz może zdecydować o zastosowaniu go w połączeniu z recept doustnych.

4 Rozważ używanie środka domu octu. Moczyć stopy przez około 15 minut w roztworze, który jest z dwóch części ciepłej wody do jednej części octu. Zgodnie z Mayo Clinic, nie ma dowodu na to wyleczyć infekcję, jednak jest wskazanie może hamować wzrost niektórych bakterii (patrz źródła poniżej).