adcov.com

Jak pozbyć dny moczanowej

Jak pozbyć dny moczanowej


Miliony osób na całym świecie cierpi na dokuczliwe bóle stawów zwie dna. Osoby, które często cierpią z powodu dny moczanowej mają gromadzeniu się kryształów kwasu moczowego w różnych tkankach w całym ich ciałem. Ich nagromadzenie występuje zwykle wokół ścięgien i stawów danej osoby, co powoduje ból, tkliwość i czasami gorączka, jak również. Choć dolegliwość pewnością może opuścić osoby sfrustrowany i bólu, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc pozbyć się bólu i wrócić do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów każdego dnia. Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc proces i pozbyć się ciała kwasu moczowego jest, aby pić dużo wody i soków warzywnych. Pić trzy litry wody i warzyw soku dziennie, aby pomóc oczyścić organizm z nagromadzonych kwasu moczowego i również dać trochę dodatkowej ochrony przed tworzeniem się kamieni nerkowych.

2 Należy unikać lub ograniczyć spożycie produktów, które są bogate w puryny. Naturalne funkcje organizmu włączyć puryn do kwasu moczowego, a nagromadzenie więcej kwasu moczowego masz, tym większe ryzyko wystąpienia dny moczanowej. Większość żywności, które są bogate w białko zawierają również duże ilości puryn, więc nie można wyciąć wszystkie pokarmy, które mają puryny, ale należy spróbować zmniejszyć ilość mięsa jeść.

3 Jedz dużo owoców i warzyw. Te rodzaje żywności są niskie w białko i puryn, więc będą one zapobiec o gromadzeniu kwasu moczowego w organizmie.

4 przestać pić napojów alkoholowych. Picie napojów alkoholowych, takich jak piwo negatywnie wpływa na procesy organizmu i usuwa kwasu moczowego z organizmu. Szkody wyrządzone przez spożywanie tego typu napojów może prowadzić do narastania kwasu moczowego i ostatecznie do dna.

5 Jedz bing wiśnie, aby pomóc obniżyć poziom kwasu moczowego. Jedno badanie wykonane przez naukowców z amerykańskiego Rolnictwo usługi badawcze w Davis w Kalifornii., Wykazały, że osoby, które są w środku złym ataku i spożywają Bing wiśni zobaczyć spadek poziomu kwasu moczowego w ciągu zaledwie kilku godzin od spożycia. To umożliwia skrócenie czasu trwania i stopnia nasilenia ataku.

6 Podejmij odpowiednie leki. Zazwyczaj istnieją trzy różne rodzaje leków stosowanych w leczeniu dny moczanowej. Jeden łagodzi ból, inne zmniejsza zapalenie i trzeci pomaga zmniejszyć tworzenie się kwasu moczowego, który wywołuje dna. Najlepszym lekarstwem używać do bólu jest Tylenol. Najlepszym sposobem leczenia zapalenia jest kolchicyna, który jest niesteroidowym lekiem.