adcov.com

Jak Pozbyć Belly Fat - Pokarmy, które Ci schudnąć

Jak Pozbyć Belly Fat - Pokarmy, które Ci schudnąć


Mimo, że mężczyźni i kobiety zwykle uzyskać tłuszczu w różnych dziedzinach, które jedno wspólne miejsce na stos funtów jest żołądek. Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha nie jest trudne, jeśli uwzględnić następujące żywności w codziennej diecie. Nie musisz iść na diecie głodowej do stopienia tłuszczu w jamie brzusznej, jest to bardzo proste, aby schudnąć bezpiecznie. W rzeczywistości, jeśli jeść więcej tych produktów spożywczych, który może Cię nawet nie wiesz, że jesteś na diecie, ale tygodnie i miesiące mijają was powinien mieć płaski brzuch.

Instrukcje

1 gotować garnek fasoli na weekend i dodać je do posiłków w ciągu tygodnia. Czy wybrać czarną fasolą, PINTOS, fasola lub innego rodzaju, są one ładowane z włókna i białka, które może pomóc spalić tłuszczu z brzucha. Dodaj ugotowanych ziaren do sałatek, zup na bazie bulionu, chili, lub dokonać zdrowego fasoli kąpieli i mieć go z pieczonymi chipsami tortilla lub surowych warzyw.

2 Jedz jajka dowolnie ponieważ są one ładowane z białka, B-12 i aminokwasy. Oni również wypełnienie, tani i wszechstronny. Wyścig je z ulubionymi warzywami i góry z niskiej zawartości tłuszczu ser, gotować je i pokrój jeden nad sałatką, gotować jajko lub dwa i mieć z pszenicy całej toast. Jaja mogą pomóc pozbyć się tłuszczu z brzucha dolnej, ale, jeśli martwisz się o kalorie zastąpić dwa jajka białka dla każdego całe jaja.

3 Wlej sobie miskę całego ziarna zbóż, rano i od góry z mleka o niskiej zawartości tłuszczu lub mleka sojowego, aby pomóc twoje wysiłki odchudzania. Ciesz cięte ziarno owsa zwieńczona jagód i ulubionego jogurtu, lub zrobić kanapki z 100% chleb pełnoziarnisty ryż brązowy i zmiennika dla białego ryżu. Będziesz już czuć się pełnym, wzrośnie spożycie błonnika i stracić tłuszczu w jamie brzusznej.

4 Wybierz chude kawałki wołowiny, indyka i piersi z kurczaka. Ładowane z witamin z grupy B, żelaza i aminokwasów, te mięso może kopać swój metabolizm się kilka nacięć i czy spalanie większej ilości kalorii. Dodając białko do każdego z posiłków będziesz zrównoważyć poziom cukru we krwi i powinien czuć się już pełny.

Wskazówki

  • Nie można i nie powinno żyć na samych tych czterech żywności, więc należy dodać dużo świeżych owoców i warzyw do posiłków.
  • Jeść, dopóki nie czuje się zadowolony, ale nie zbyt pełny lub nadziewane.
  • Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety, zwłaszcza jeśli masz problemy ze zdrowiem lub istniejące są na jakieś leki.