adcov.com

Jak postępować z kłamcą w Family Betrayal

Jak postępować z kłamcą w Family Betrayal


Okłamywani, czy raz lub wielokrotnie, mogą być katastrofalne. Leżąc niszczy zaufanie między ludźmi, co jest szczególnie bolesne, gdy jeden kłamanie jest członek rodziny lub bliski przyjaciel rodziny. Ważne, aby zachować zimną krew i zabezpieczyć się przed uszkodzeniem fizycznym lub emocjonalnym jest jeśli okaże się, ktoś został kłamie. Czasami w trakcie negocjacji z osobą, która powiedziała ci kłamstwo może być skuteczne w zapobieganiu w przyszłości.

Instrukcje

1 Odsuń się od osoby, tak szybko, jak to możliwe, jeśli kłamstwo powiedzieli stawia w niebezpieczeństwie fizycznej lub psychicznej. Czasami bezwarunkowe przebaczenie nie jest w naszym interesie. Poproś znajomego, krewnego lub schronisko, które pomogą Ci plan ucieczki w razie potrzeby.

2 Poproś osobę, dlaczego czuła, że ma leżeć, i naprawdę słuchać. Jeśli jesteś rodzicem i dziecko kłamie, zadaj sobie pytanie, co czuła, że ​​ma do stracenia, jeśli powiedzieli prawdę. Zmień to, co można o własne zachowanie i często powtarzają, aby osoby, które są nie do słuchania, bez osądzania.

3 Pomoc osobą znaleźć terapię, jeśli kłamstwo wydaje się być patologiczne. Wszechobecny wzór przewlekłego kłamstwa może być wskaźnikiem choroby psychicznej. Wcześniej może interweniować i bardziej podatni na leczenie osoba, lepiej potencjalnego wpływu.

4 Utrzymać swoje własne granice do najlepszych swoich umiejętności. Jeśli zostały kłamał wielokrotnie, można się zastanawiać, czy coś kłamcą nigdy nie powiedział, było prawdą. Rób co musisz zrobić, aby utrzymać kłamcą od zdradzając jeszcze raz, krótki krzywdzenia siebie lub kogoś innego. To może być trudne, aby oprzeć urokowi patologicznym kłamcą, ale kiedy zdrada wiąże swoją rodzinę, musisz robić to, co jest najlepsze dla większości członków rodziny.

5 Zachowaj z usług wykwalifikowanego adwokata, jeśli kłamstwa może mieć konsekwencje prawne. Komunikować się z kłamcą, jak mało, jak to możliwe, dzięki czemu twój adwokat, aby nie mówić. Prawnicy mogą pomóc komunikacji specjalistę, gdy jesteś zbyt boli lub zły, aby zachować zimną krew.