adcov.com

Jak porównać Zabiegi Refluks

Jak porównać Zabiegi Refluks


Około 25 milionów Amerykanów cierpi na dziennej zgagi. O jednym z czternastu Amerykanów ma choroby refluksowej kwasu, który jest nazywany również choroba refluksowa przełyku, lub GERD. Możliwości leczenia wahają się od leków zobojętniających do zmiany stylu życia na chirurgii. Dobrze jest porównać wszystkie możliwości leczenia, zanim zdecydujesz, jak leczyć kwasu refluks.

Instrukcje

1 Spróbuj leków zobojętniających. Jeśli masz sporadyczne zgaga, bez recepty (OTC), tabletki zobojętniania jest najlepszym rozwiązaniem. Leki zobojętniające zobojętnienia kwasu w żołądku, ale może powodować działania niepożądane, takie jak zaparcia i biegunki. Jeśli okaże się, że zgaga nie ustępuje lub zauważysz, że jesteś przy maksymalnej dawki leków zobojętniających na dobę przez ponad tydzień, spróbować czegoś innego.

2 Wybierz blokerów H-2-receptora. Leki te są obecnie dostępne bez recepty w połowie ich recepty wytrzymałości i zmniejszenia produkcji kwasu ogólnej. Jeśli recepty wersja nie działa, idź do lekarza i poprosić o receptę.

3 Sprzedam inhibitor pompy protonowej OTC. Leki te są obecnie dostępne w lokalnej aptece i produkcji kwasu blok dając przełyku czasu, aby uzdrawiać. To trwa zwykle kilka dni, aby zauważyć znaczącą zmianę, ale działa dobrze ogólnie.

4 Zmień swój styl życia i dietę. Wyeliminowanie kwaśnych pokarmów, napojów gazowanych i kofeiny z diety na tydzień lub dwa i zanotuj wszelkie zmiany. Powoli przywrócić te pokarmy z powrotem do diety jednej na raz. Jeśli ponownie pojawi się zgaga, będziesz wiedzieć, które produkty spożywcze i napoje, których należy unikać.

5 Zobacz lekarzowi. Lekarz może prawidłowo zdiagnozować GERD, przepisać leki, które będą pracować dla Ciebie najlepszy i wykluczyć inne problemy zdrowotne. Jeśli objawy GERD są odporne na leczenie, może być nawet dobrym kandydatem do zabiegu. Zapytaj swojego lekarza o najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Wskazówki

  • Unikaj pozycji leżącej po posiłkach lub wykonywania i podnieść głowę wyższy, gdy śpisz, aby pomóc złagodzić objawy refluksu kwasu.
  • Rzucić palenie. Palenie pogarsza objawy refluksu kwasu.
  • Jeśli zgaga nagle pogarsza lub rozwijać inne objawy, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, ponieważ może to oznaczać kolejne problemy zdrowotne.