adcov.com

Jak porównać Hip bóle mięśni ból stawów

Jak porównać Hip bóle mięśni ból stawów


Kiedy występują ból w okolicy stawu biodrowego, to często trudno powiedzieć, gdzie to pochodzi. Może to być ból mięśni lub ból stawu biodrowego lub miednicy obszarze. Należy zwrócić uwagę na objawy, aby zdecydować, czy potrzebna jest pomoc medyczna i fizjoterapia.

Instrukcje

1 Posłuchaj niektórych dźwięków, jeśli porównać hip ból mięśni do bólu stawów. Jeżeli ból pochodzi od stawów (rejon biodra lub miednicy), można usłyszeć "trzaski" w stawach podczas spaceru. Popping dźwięki są często słyszałem z ruchów skrętnych.

2 Przesuń się. Zauważą, że ból jest bardziej wyraźny ze ruchów. Zazwyczaj, gdy zaangażowane są stawy biodrowe lub miednicy, ból jest znacznie ostrzejszy niż zwykle bóle mięśni może wystąpić z wysiłku fizycznego.

3 Wskazówka czy ból fizyczny jest stała lub gdy przychodzi i odchodzi, jeśli porównać hip ból mięśni do bólu stawów. Ból mięśni jest zwykle stała. Czuje się jak tępy ból, że nie odejdzie. Ból mięśni często towarzyszą skurcze.

4 zrelaksować i dać trochę czasu na ból, jeśli porównać hip ból mięśni do bólu stawów. Jeśli podejrzewasz, że pochodzi z mięśni po przejrzeniu powyższych czynności, pocieszenie w tym, że szczep (ciągniętych lub rozciągnięte mięśnie) jest mniej poważne niż wspólnych problemów.

5 udać się do lekarza wcześnie, jeśli podejrzewasz, że twój ból biodra pochodzi od stawu. Ból stawów jest bardziej poważna, ponieważ może to oznaczać, pęknięcia, złamania albo że twoje biodra są z wyrównania. Stan ten może wymagać pewnego rodzaju terapii fizycznej lub innej interwencji medycznej w celu skorygowania.